Ленін
Ленін segodnya.ua

Ленін замість богині: у Нікітському ботсаду окупанти статую Флори замінять бюстом комуністичного вождя

  Читайте по-русски
  Одним із ініціаторів повернення бюсту Леніна на місце богині був голова відділення КПРФ в окупованій Ялті

  Заступник директора Нікітського ботанічного саду в окупованому Криму Андрій Паштетський заявив, що бронзову статую богині Флори, яка прикрашає центральну площу біля басейну, замінять на мармуровий бюст Леніна. Про таке повідомляє "Радіо Свобода"

  За словами Пашетського, скульптуру Флори подарували на 200-річний ювілей Нікітського ботанічного саду у 2012 році. До того там знаходилося погруддя одного з головних творців тоталітарної держави СРСР.

  Він стверджує, що таким чином керівництво ботсаду підкоряється рішенню підконтрольного Росії кримського суду, який постановив повернути на місце пам'ятник Леніну.

  Одним із ініціаторів повернення бюсту Леніна на місце богині був голова відділення КПРФ в окупованій Ялті, так званий депутат ялтинської міськради Іван Павличенко. Рішення суду про повернення Леніна він сприйняв як перемогу своєї партії.

  Нагадуємо, 26 листопада 2018 року Арбітражний трибунал у Парижі виніс вердикт на користь "Ощадбанку" – стягнути з Російської Федерації збитки, яких зазнав банк унаслідок анексії Криму, у розмірі 1,3 млрд доларів. Російське Міністерство юстиції заявило, що Російська Федерація не визнає рішення міжнародного арбітражу і не буде компенсовувати збитки "Ощадбанку". Аргумент росіян: "відсутність в арбітражу юрисдикції на розгляд позову". Рішення міжнародного інвестиційного арбітражного суду у спорі між "Ощадбанком" та Росією, яке було прийняте в Парижі, може бути примусово виконано у 154 іноземних державах.

   
  Попередній матеріал
  Спали на бюлетенях і виправляли "на коліні": "Опора" заявила про порушення ДВК
  Наступний матеріал
  Кличка викликали на допит у ДБР – як відреагував столичний голова
  Loading...

  Суд дозволив стягнути з Росії $1,3 мільярда за майно "Ощадбанку" в анексованому Криму

  Політв'язень Бекіров не встає з ліжка, йому затисло нерв у хребті – адвокат

  В окупованому Криму зник 28-річний кримський татарин – що відомо

  Подавати воду в окупований Крим – це допомагати РФ утримувати військову базу, – МінТОТ

  Доля "скіфського золота": суд виніс попереднє рішення

  Забруднили море каналізаційними стоками: у Криму нова екологічна катастрофа