5 канал

Куликов розповів, чому пішов з телебачення – відео

Радіо набагато демократичніше, ніж телебачення

Про таке заявив 24 березня 2018 року в програмі "Рандеву" на "5 каналі" журналіст Андрій Куликов.

"Радіо набагато демократичніше, набагато важливіше і, до речі, умови війни довели, що радіо у нас було недооцінене. І до речі, воно в деяких випадках може слугувати отим уявним містом між більшою частиною території і людей України та іншими людьми. І коли на позиціях українських військ, там же ж телебачення не подивишся, мобільний зв'язок теж небезпечний, а радіо ловиться. Там воно працює. Звісно, не все ловить, там є знайомий мешкає на тій (ОРДЛО - 5.UA) території переважно, а працює в Маріуполі. Він раз на тиждень їздить. Щоразу, як перетинає межу і стоїть у черзі, прокручує весь радіодіапазон. На жаль, 4-5 українських станцій на 20-22 сепаратиських або російських... Ті, хто опікується інформаційною політикою це знають. У них теж обмежені ресурси", - сказав Куликов.

При цьому він додав: "Мінінформполітики допомогло "Громадському радіо" кардинально. Нам передали безкоштовно в користування до кінця особлиого періоду дев'ять передавачів на Донбасі. Це величезна була допомога, але і від них не все залежить… Але те, що там присутня інформація, вироблена на більшість території, це дуже добре".

Довідка. Андрій Куликов із 2007 по 2016 рік – ведучий "Сободи слова". У 2013 році – співзасновник "Громадського радіо". Із 2015 року очолює його правління. Веде щоденне ток-шоу "Громадська хвиля". В журналістиці майже 40 років. Працював на BBC, "Інтерньюзі", "1+1", СТБ, "Новому каналі", ICTV. Кількаразовий лауреат премії "Телетріумф" як ведучий "Свободи слова".

Попередній матеріал
Зброя "нового типу": російський телеканал показав бойовий лазер РФ, обладнаний каналізаційною трубою
Наступний матеріал
Куликов розповів, як знайти спільну мову з людьми, які нині живуть на Донбасі

У Стамбулі відшукали могилу відомого українця

Вбивство журналіста Веремія: суд залишив "тітушку" за ґратами ще на 2 місяці

Журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру на вибори Путіна

"ЗА ЧАЙ.COM": білоруський аналітик та публіцист Ігар Тишкевич в ефірі "5 каналу"

СБУ видворила журналістку каналу "Россия-24"

Пішов з життя відомий український телеведучий