Куликов розповів, як знайти спільну мову з людьми, які нині живуть на Донбасі

Люди і там, і там однакові

Про це заявив 24 березня 2018 року в програмі "Рандеву" на "5 каналі" журналіст Андрій Куликов.

На запитання, як знайти точки дотику з тими людьми, які нині знаходяться на окупованих територіях Донбасу, Куликов сказав: "Дуже багато питань з тими людьми, які на підконтрольній території. І насправді люди і там, і там однакові. І ми насправді маємо не так багато правдивого уявлення про те, як люди живуть і по той і по цей бік. Правда в тому, що ми там недостатньо буваємо, я вважаю, а головне, що ми буваємо там наїздами. Я веду мову переважно про київську журналістську колегію… Я, повернувшись до Києва, поговорив з трьома керівниками центральних телеканалів, говорю – ну раз на тиждень покажіть на загальноукраїнському каналі випуск новин, зроблений там. Це набагато наблизить нас одне до одного. Але це не спрацювало.

"Картина не викривлена, але вона не повна. Те, що робить знімальна група, яка там з’явилася на день-три, частково в тому числі з постановковими зйомками, але зі зйомками не постановковими, але заданими, от вона не творить цілої картини. А там потрібно побути, пожити, познімати або записати або написати серію і робити це тягло… Життя є, але ми мало звертаємо на це увагу. Том у що деякі канали у нас зосереджуються на тематиці, яка переважно "шок" або "шо-ок". І зрозуміло, що на тих територіях дуже багато шоку. Що по той, так і по цей бік лінії розмежування. Це якраз і показують – шок-шок-шок. А ще що шок? Що ті люди відмінні від нас. А вони не відмінні він нас. Пропорція може бути інакша. Але по суті ми однакові і болить всім те саме. І мені найбільше болить, що багато людей не розуміють, що нам болить те саме".

Куликов також розповів, як, на його думку, буде проходити адаптація людей з Донбасу, коли відбудеться визволення окупованих територій. Детальніше дивіться у відео.

Довідка. Андрій Куликов із 2007 по 2016 рік – ведучий "Свободи слова". У 2013 році – співзасновник "Громадського радіо". Із 2015 року очолює його правління. Веде щоденне ток-шоу "Громадська хвиля". У журналістиці майже 40 років. Працював на BBC, "Інтерньюз", "1+1", СТБ, "Новому каналі", ICTV. Кількаразовий лауреат премії "Телетріумф" як ведучий "Свободи слова".

Як повідомляв 5.UA, журналіст та ведучий Євген Кисельов розповів, чому пішов з "Інтера" і хто саме став тому причиною. Що він відповів на запитання ведучої про те, кому належить телеканал "Прямий", дивіться у посиланні на інтерв'ю.

Попередній матеріал
Куликов розповів, чому пішов з телебачення – відео
Наступний матеріал
Доба в АТО: понад 40 обстрілів, загинув український захисник

Про Савченко, ОРДЛО та події в Україні 2014-го: журналіст Андрій Куликов у "Рандеву"

У Стамбулі відшукали могилу відомого українця

Вбивство журналіста Веремія: суд залишив "тітушку" за ґратами ще на 2 місяці

Журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру на вибори Путіна

"ЗА ЧАЙ.COM": білоруський аналітик та публіцист Ігар Тишкевич в ефірі "5 каналу"

СБУ видворила журналістку каналу "Россия-24"