Суд у справі Януковича
Суд у справі Януковича 5 канал

"Крім Януковича, ще п'ять підозрюваних": як проходив суд щодо "легітимного"

Сторона захисту вже традиційно заявляє: наявні свідчення не доводять провину президента-втікача

Засідання Печерського районного суду щодо злочинів президента-втікача Віктора Януковича під час Революції Гідності відтермінували на 8 листопада. Нині суд розглядає клопотання прокуратури про дозвіл на заочне досудове розслідування, нагадує "5 канал".

Натепер у суді встигли дослідити 13 томів справи. Загалом же їх 92. Прокурори зачитали покази щонайменше п'яти свідків сторони обвинувачення. Серед них, зокрема, колишнього міністра фінансів Юрія Колобова.

Також на засіданні розглянули свідчення потерпілих. Мова йде про події першої половини дня 18 лютого 2014 року. Водночас, адвокати запевняють: ці свідчення не є доказами провини Януковича.

"90 томів я вважаю, що це аркуші паперу, які нічого не доводять. А особливо не доводять будь-яку причетність нашого клієнта до вчинення протиправних дій. Побудоване політичне обвинувачення, верхівкою якого став президент Віктор Янукович", – заявив адвокат президента втікача.

Тим часом сторона обвинувачення зазначає, що не один Янукович проходить у цій справі.

"Крім Януковича, є ще п'ять підозрюваних у цій справі – колишній міністр внутрішніх справ Захарченко, його заступник Ратушняк, голова СБУ Якименко, його заступник Тоцький, а також один із керівників ГУ МВС у Києві, який керував безпосередньо "Беркутом" – Федчук", – зазначив прокурор. 

Попередній матеріал
Смертельна ДТП під Рівним: зіткнулись два автовози
Наступний матеріал
Фесенко: Чеченці, які воювали за Україну, побоюються, що охоронці можуть "зливати" інформацію
Loading...