"Бебі-бокс"
"Бебі-бокс" 5 канал

"Корупційний інтерес": Рева щодо проєкту монетизації "пакунку малюка"

Читайте по-русски
Раніше закупівлею бейбі-боксів займався підрозділ міжнародної організації ЮНІСЕФ

Андрій Рева, ексміністр соцполітики України, пояснив, чому уряд вирішив монетизувати допомогу породіллям. Про це він розповів в ефірі програми "ІнфоВечір" на "5 каналі"

"У 2018 році проєкт бейбі-бокс ми вводили з метою стимулювання відповідального батьківства. Загалом таких пакетів було роздано 500 тисяч. Раніше закупівлею займалися ЮНОПС – підрозділ ЮНІСЕФ. Із ними працювали обласні департаменти соціального захисту. "Пакунок малюка" коштував близько 4 тис. грн, але якщо взяти в роздрібній торгівлі, це – 7 тис. грн. Тобто завдяки оптовій закупці це вийшло дешевше для державного бюджету", – пояснив Рева.

"Починаючи з січня 2019 року, від великого розуму "самокатники" передали закупівлю державному підприємству. До липня вони тендер провести не змогли. Бейбі-бокси закінчилися і уряд вирішив монетизувати (видачу "пакунків малюка" – ред.). Це буде картка, з якою можна піти в конкретно визначений магазин і лише там можна купити певний товар. А причиною зірваного тендера було те, що фірму, яка постачала рік (вміст бейбі-боксів – ред.) за договором із ЮНОПС, не допустили до тендера, бо вона не відповідає їхнім (новим – ред.) кваліфікаційним вимогам. Що ми бачимо? Ми бачимо корупційний інтерес у всіх цих речах", – сказав ексміністр.

Нагадаємо, уряд дозволив батькам немовлят отримувати гроші замість бейбі-боксів.

Попередній матеріал
Кравчук: "Домовлятися треба з усіма, аби на Донбасі був мир"
Наступний матеріал
Зарплати українців з березня 2020-го не ростуть, а купівельна спроможність падає – Рева
Loading...