Діти малюють
Діти малюють Depositphotos

Мінсоцполітики виділило гроші на допомогу ФОПам – скільки людей отримають "дитячі" виплати

  Читайте по-русски
  Допомога надається фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників і які на період карантину призупинили свій бізнес та втратили прибуток

  Понад 80 тис фізичних-осіб підприємців отримають матеріальну допомогу на дітей. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

  "Станом на 17 липня 80 950 особам призначено допомогу на дітей, а саме – фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. З них вже виплачено допомогу 74 892 фізичним особам. Загальна сума коштів, спрямована Мінсоцполітики структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для здійснення виплат ФОПам, становить 553 954,2 тис. гривень", – йдеться у повідомленні.

  У Мінсоцполітики нагадали, що така допомога надається фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників і які на період карантину призупинили свій бізнес та втратили прибуток.

  Такі виплати здійснюватимуться під час дії карантину, а також протягом 30 днів після його завершення залежно від ситуації з карантинними заходами та станом економіки країни.

  У Мінсоцполітики додали, що допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики www.msp.gov.ua в розділі "е-сервіси" або за посиланням – https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua, а також скориставшись Єдиним порталом державних послуг "Дія".

  Нагадаємо, Верховна Рада 17 березня ухвалила законопроєкт щодо підтримки платників податків на період карантину. Документом передбачено низку першочергових кроків, щоб підтримати підприємців у форс-мажорних обставинах.

  Попередній матеріал
  У КМДА розповіли, як за рік у столиці змінився трафік
  Наступний матеріал
  Справа Шеремета: сестра Кузьменко вказала на важливий момент, який суперечить "доказам" від МВС
  Loading...

  ФОПів на період карантину звільнять від ЄСВ – рішення Ради

  Уряд всерйоз розглядає скасування "спрощенки" для ФОПів – радник прем’єра

  Малі підприємці мітингують під Офісом президента – вимагають скасувати два закони

  НБУ скасував свою ж норму, якою забороняв ФОПам використовувати свої кошти без обмежень

  У ДПС пояснили, як на оподаткування ФОПів вплинуло збільшення мінімалки

  Деофшоризація та підвищення лімітів для ФОПів – Рада змінила податкове законодавство