Гривня
Гривня foto

Мінсоцполітики запускає програму "дитячих" виплат ФОПам

  Читайте по-русски
  Виплати в умовах карантинних обмежень здійснюватимуться сім'ям малих підприємців, які виховують дітей

  Кабінет Міністрів розпочинає реалізацію програми допомоги фізичним особам-підприємцям, які мають дітей до 10 років, заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна на засіданні уряду, передає "Укрінформ".

  "Уряд від сьогодні розпочинає реалізацію соціальної програми, яка стосується представників малого та середнього бізнесу. Йдеться про підтримку в умовах карантинних обмежень сімей малих підприємців, які виховують дітей. Підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування і належать до першої, другої групи платників єдиного податку, можуть скористатися можливістю отримати фінансову допомогу на кожну дитину до 10 років", – зазначила Лазебна.

  За її словами,  розмір допомоги на дітей віком до 6 років становить 1779 грн, на дітей від 6 до 10 років включно – 2218 грн. Фізичні особи-підприємці можуть оформити допомогу на дітей онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному сайті Міністерства соціальної політики, або скористатися Єдиним порталом державних послуг "Дія" чи безпосередньо звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації/проживання.

  "Хочу сказати, що ця допомога призначатиметься з місяця подання заяви та необхідних документів і виплачуватиметься на період карантину та протягом одного місяця після його скасування", – додала Лазебна.

  Нагадаємо, Верховна Рада 17 березня ухвалила законопроєкт щодо підтримки платників податків на період карантину. Документом передбачено низку першочергових кроків, щоб підтримати підприємців у форс-мажорних обставинах.

  Попередній матеріал
  У РФ чотири дні поспіль реєструють понад 10 тисяч нових хворих на коронавірус
  Наступний матеріал
  В Україні почалися виплати проіндексованих пенсій – подробиці
  Loading...

  ФОПів на період карантину звільнять від ЄСВ – рішення Ради

  НБУ скасував свою ж норму, якою забороняв ФОПам використовувати свої кошти без обмежень

  У ДПС пояснили, як на оподаткування ФОПів вплинуло збільшення мінімалки

  Деофшоризація та підвищення лімітів для ФОПів – Рада змінила податкове законодавство

  Податкова міліція викрила конвертаційний центр з обігом у більш як 258 млн грн

  Податки для ФОПів виростуть із 1 січня – скільки платитимуть різні групи підприємців