umoloda.kiev.ua

Комітет із Нацбезпеки просить СБУ перевірити факти візиту Савченко до Мінська

  Комітет може ініціювати звернення до парламенту України щодо зняття з Савченко повноваження представляти Україну в Парламентській асамблеї Ради Європи

  Комітет Верховної Ради з національної безпеки і оборони звернувся до голови СБУ Василя Грицака з приводу поїздки депутата Надії Савченко (фракція "Батьківщина") до Мінська. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат з фракції Партії "Блок Петра Порошенка", секретар комітету Іван Винник, повідомляє прес-служба БПП.

  "Ми від комітету тільки звернулися до голови СБУ з низкою запитань, починаючи від того, чи відвідувала Савченко Білорусь, чи було узгоджено це відрядження, чи надавала СБУ такі повноваження. Крім того, якщо не узгоджувалося це питання, провести перевірку, передбачену законом, і вирішити питання про порушення кримінального виробництва за відповідною статтею", - заявив Винник.

  Він також зауважив, що Комітет може ініціювати звернення до парламенту України щодо зняття з Савченко повноваження представляти Україну в Парламентській асамблеї Ради Європи.

  "Особа, яка веде переговори з терористами, які вбили тисячі українців, ну не може така людина представляти Україну в Парламентській асамблеї Ради Європи... Зараз чекаємо рішення від голови комітету Пашинського, можливо, на цей четвер", – зазначив депутат.

  Як повідомляв 5.ua, Надія Савченко підтвердила зустріч з ватажками "ЛНР" і "ДНР" у Мінську заради, за її словами, "посилення мінського формату". Коментуючи заяву "Батьківщини" стосовно неї щодо неприпустимості переговорів з терористами, Савченко заявила, що готова проводити переговори будь з ким для звільнення українських заручників.

  Попередній матеріал
  Водіїв попереджають про ожеледиці на дорогах по всій країні
  Наступний матеріал
  Брифінг щодо діяльності військової контррозвідки СБУ - завершено

  Комітет із Нацбезпеки просить СБУ перевірити факти візиту Савченко до Мінська

  Контактна група не знала про зустріч Савченко з ватажками "ДНР" та "ЛНР" – Оліфер

  Савченко підтвердила СБУ, що спілкувалася в Мінську з ватажками "ДНР" і "ЛНР"

  У "Батьківщині" засудили переговори Савченко з ватажками "ДНР" та "ЛНР"

  У Нацполіції назвали шокуючу цифру злочинців, що мають вийти за "законом Савченко"

  Рівень довіри до Надії Савченко різко обвалився – Центр соцдосліджень