Госпітальєр Ярина Чорногуз
Госпітальєр Ярина Чорногуз скріншот

"Коли я уявляю росіян на наших позиціях – не хочу жити": госпітальєрка закликала Зеленського не допустити подальшого розведення

Читайте по-русски
Медик звернулася до президента із запитанням, чи готовий він стати на захист землі, за яку гинуть українські військові

Парамедик батальйону "Госпітальєри" Ярина Чорногуз записала відеозвернення до президента України Володимира Зеленського, у якому вона закликає гаранта зупинити розведення військ на Донбасі.

"Моє відеозвернення до президента України Володимира Зеленського на злободенну тему про "прекратіть стрелять" і "розведення" або радше – тотальний развод його і нас із вами. Прошу подивитися це відео також усіх утомлено-абстрагованих від війни. Можливо, ви зрозумієте, що з вами в країні поруч мешкають люди, які пройшли певну точку неповернення у голуб'ячий світ споживацького комфортного й не менш ілюзорного російського міфу про "мир". Для яких загибель людини, воїна, є не просто одною новиною у стрічці для проскролу вниз. А є живою присутньою втратою, з якою жити все життя. Є тим непрощенним злочином, за який винуватець має отримати покарання", – наголосила дівчина.

Ярина Чорногуз наголосила, що її звернення не про розпалювання будь-якої ворожнечі всередині країни та маніпуляції на цій фразі.

"Це звернення про одну річ, яка нас усіх об'єднує. І про яку ви, пане президенте, здається, забули. Наш ворог. Він не всередині країни, пане Володимире. Він стоїть на наших кордонах досі та маніпулює вами, а ви це дозволяєте", – підкреслила госпітальєрка.

Вона зауважила, що не добровольці-волонтери, які добровільно разом із бійцями ЗСУ стали живим щитом нашої держави у 2014-му році, є ворогами, над якими міністр чинного уряду нині влаштовує судилище. Нашим ворогом є Росія та її очільник Володимир Путін. Це з його провини за роки війни наше суспільство втратило тисячі загиблих.

"Але замість того, щоб перекинути шахову дошку, яку поставив перед вами цей політичний терорист, ви граєтеся у його гру, а ваші фігури ходять за його планом. Він каже вам: відведення і мир, а чується: капітуляція і подальший наступ російських окупаційних військ на землі України", – переконана Чорногуз.

Дівчина розповіла історію про загиблого кілька тижнів тому на війні коханого волинянина Миколу Сорочука.

"Кілька тижнів тому там загинув хлопець, якого я любила. Воїн вашої армії. Один із найкращих. З найвідважніших. Він не був із тих, хто плакався, коли настане мир. Він хотів відвоювати нашу українську землю, і зрештою – поліг за неї. Я ніколи не забуду, чому і за що він загинув. Це куля російського снайпера вбила його. Пане Володимире, коли я уявляю, що на ту позицію, де він загинув, заходять росіяни, його вбивці, то не хочу більше жити. А вони зайдуть, якщо ви відведете війська. Усвідомте це. Це вже сталося", – каже доброволиця.

Медик звернулася до президента із запитанням, чи готовий він стати на захист землі, за яку гинуть українські військові, чи готовий він діями довести, що загибель Миколи Сорочука та інших полеглих бійців і бійчинь цієї війни за нашу незалежність не була даремною.

"Дайте мені відповідь. Скажіть: готові?" – запитує вона.

Також вона закликає людей записувати подібні відеозвернення та робити дописи із розповідями про загиблих у цій війні і висловлювати свою позицію про розведення, аби показати ціну, яка заплачена за території, з яких зараз збираються відводити українські війська, аби їх захопили російські окупанти. 

 

Попередній матеріал
З березня на європейському газовому ринку почнеться обвал цін – президент Центру глобалістики "Стратегія XXI"
Наступний матеріал
Профілактична акція "Увага, спецсигнали!": пресбрифінг з подробицями від патрульної поліції – відео
Loading...

З 1 січня діє закон про надання статусу УБД добровольцям

Кабмін спростив процедуру надання громадянства іноземцям-добровольцям

Зеленський підписав закон про надання статусу УБД для добровольців

Суд над Кузьменко: як сотня силовиків пів години штурмувала судову залу – включення

Справа Шеремета: як сам Антоненко коментує докази проти нього – включення з суду

Убивство Шеремета: оточення підозрюваних аргументами вщент руйнує докази слідства – репортаж