Климпуш-Цинцадзе
Климпуш-Цинцадзе 5 канал

Климпуш-Цинцадзе про Антикорупційний суд: Відкладати далі нікуди

  Розгляд і ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд має стати пріоритетом перших засідань Верховної Ради в 2018 році, оскільки відкладати далі нікуди

  Відповідну заяву зробила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє "Укрінформ".

  "Я сподіваюсь, що вже всім зрозуміло: відкладати нема куди. Прогнозувати досить тяжко, але, як на мене, це мав би бути пріоритет перших засідань Верховної Ради в 2018 році", – сказала вона.

  За її словами, уряд робить усе, щоб, як тільки закон про Антикорупційний суд буде проголосовано у Верховній Раді, він міг якомога швидше почати функціонувати.

  "На це виділені кошти в бюджеті, ми, зі свого боку, зробимо всі організаційні моменти, щоб було приміщення, була можливість якомога швидше запустити роботу цього суду. Але зараз м'яч усе-таки на стороні поля законодавців, які мають обговорити внесений законопроект і прийняти рішення", – акцентувала Климпуш-Цинцадзе.

  Водночас вона зауважила, що рішення про створення Антикорупційного суду "ні в який спосіб" не було прив'язане до надання Україні безвізового режиму.

  Як повідомлялося, 22 грудня Президент вніс до парламенту законопроект №7440 "Про Вищий антикорупційний суд". 26 грудня текст документа був оприлюднений. 

  Попередній матеріал
  Біометричний контроль в дії: спецрепортаж з кордону
  Наступний матеріал
  Декілька колишніх заручників відмовилися від лікування через тиск
  Loading...

  "Безпрецедентний законопроект": експерт про створення Антикорупційного суду

  Рада відкликала депутатський законопроект про антикорупційні суди

  "Якщо не побачу прогресу": Порошенко самостійно внесе законопроект про ВАСУ

  Климпуш-Цинцадзе: Саакашвілі – вірус, що інфікував політичну систему України

  Законопроект "Купуй українське" не суперечить умовам Асоціації з ЄС і СОТ, усе можна вирішити – НБУ

  Уперше в судовій системі України судді проходитимуть поліграф