Фото ombudsman.gov.ua

Хотів би подивитися, як засудженого Медведчука обмінюють на всіх в'язнів Кремля – Тетерук

Тетерук заявив, що наразі Медведчук займає унікальну позицію посла РФ в Україні і тому саме так до нього треба ставитись

В ефірі "5 каналу" народний депутат Андрій Тетерук заявив, що наразі Україна використовує всі важелі, щоб не просити Росію, а примусити її зважати на Україну, а також розповів про своє бачення перспектив кримінальної справи проти Віктора Медведчука.

"Я б дуже хотів бути свідком, коли ми будемо обмінювати засудженого за державну зраду Віктора Медведчука на всіх українців, і політичних, і військових в'язнів, яких утримує Російська Федерація. Я буду вважати це непоганим розміном задля того, щоб повернути кожного українця назад на нашу територію", – наголосив Тетерук.

І додав: "Тому що ми бачимо, що саме Віктор Медведчук не робить нічого, щоб пришвидчувати ці процеси. Навпаки, він є таким самим маніпулятором, як і Путін, нагнітаючи ситуацію щодо обміну і не впливаючи на цей процес аж ніяк. Він насправді така передавальна ланка, "передастом" його можна назвати, від Путіна до української влади тих меседжів, такий смс-пейджер. Насправді він займає унікальну позицію посла РФ в Україні і тому саме так до нього треба ставитись".

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
"Ховаємо жінку-борця": Львів попрощався з учасницею ОУН Ярославою Мельничук
Наступний матеріал
Презентація результатів опитування Соціологічного Центру імені Михайла Драгоманова – відео

Справа про держзраду кума Путіна: як після закликів утворити "автономний регіон Донбас" "відмажеться" Віктор Медведчук – "БлогПост"

Розтрата і зловживання владою: під час керування Аласанією НТКУ проти компанії відкрили 6 кримінальних справ – документ

Через порушення правил виборчої кампанії поліція вже відкрила 9 кримінальних справ

У Миколаєві закрили провадження щодо самогубства льотчика-героя Волошина

"Щедра пропозиція": у Житомирі чоловік намагався підкупити поліцейських

Гроші ховав у холодильнику: на Полтавщині затримали хабарника-посадовця