Медведчук розповів про механізм "великого обміну" в Мінську
Медведчук розповів про механізм "великого обміну" в Мінську uk.wikipedia.org

Чи має СБУ відреагувати на "пропозицію" Медведчука про автономію Донбасу – політексперт

Схожі політичні заяви він робив і в 2014 році

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" політичний експерт Тарас Загородній прокоментував заяву Віктора Медведчука про те, що є необхідність створення автономного регіону Донбас і закріплення цього статусу в Конституції.

На запитання, чи має СБУ відреагувати на такі заяви Медведчука, Загородній сказав: "Ну, Віктор Медведчук – грамотний юрист, він чудово розуміє, як його слова можуть розтлумачити. З юридичної точки зору ви нічого не зможете пред'явити. Якщо навіть у теорії пред'явити зазіхання на територіальну цілісність, але тут немає ніяких слів про територіальну цілісність, є мова про розширення прав окремих регіонів, який він назвав Донбас умовний".

На запитання, чи не є це посяганням на унітарність держави, експерт сказав: "Дивіться, він же не каже, що треба ліквідувати державу, він каже, що потрібно парламентським шляхом ухвалювати Конституцію, де буде це закріплено. Тобто це коментар звичайної конституційної процедури, і в нас парламент тут усе одно вирішує. Він може робити різні заяви, тут питання в тому, наскільки це може перетворитися в практичну площину і що конкретно мається на увазі під "Донбасом"… Схожі політичні заяви він робив і в 2014 році. Тому в даному випадку все одно хтось же повинен написати заяву. З юридичної точки зору там нічого такого нема... А політичні заяви – в нас у принципі демократична країна і політичні заяви можуть говорити хто завгодно і як завгодно. От, власне кажучи, на те вона і є демократія".

Попередній матеріал
Українські конструктори показали надсучасний приціл для військової техніки: як діє станція
Наступний матеріал
"Штатна" ситуація: репортаж із гарячої нічної варти біля Золотого-4
Loading...