Військовослужбовець ЗСУ
Військовослужбовець ЗСУ 5 канал

"Хочу, щоб наші діти цього не бачили": захисники Приазовського напрямку розповіли, як опинилися на фронті

Читайте по-русски
Військовослужбовець на позивний "Жук" на фронті з 2015-го, і це вже його четверта ротація, сам родом із Прикарпаття, вдома мав власний бізнес

Після двотижневого загострення на Приазовському напрямку встановилося нетривале затишшя. Цим скористалася знімальна група "5 каналу" і потрапила на одні з передових позицій. Репортаж Олени Уланової.

"Стабільно працювала артилерія противника, ствольна артилерія, танки працювали. І снайперська війна була", – пригадує військовослужбовець з позивним "Тімоха".

По позиціях захисників приазовського напрямку окупанти стріляли з танків, ствольної артилерії та мінометів сто двадцятого калібру. За один раз випускаючи до півсотні снарядів. Гуркіт від їх розривів було чути навіть на околицях Маріуполя. Проте останніми днями на передовій встановилося відносне затишшя.

"Є затишшя, чи немає – постійно ввечері дають про себе знати. Снайпери працюють одиночними, одиночні постріли звучать зі снайперської гвинтівки", – каже армієць "Джоконда".

Військовослужбовець на позивний "Джоконда" щойно змінився з бойового чергування. Розповідає, хоча минула ніч була відносно спокійна, пильності не втрачав.

"Під моєю відповідальністю життя товаришів. Вони відпочивають, ми спостерігаємо, потім навпаки. Насторожі завжди всі", – каже "Джоконда".

Військовослужбовець на позивний "Жук" на фронті з 2015-го, і це вже його четверта ротація. Сам родом із Прикарпаття, вдома мав власний бізнес. Та коли почалася війна, не зміг залишитися осторонь. Армієць вірить у перемогу, чекає на мир та повернення додому.

"Я хочу, щоб це скоріше закінчилося, щоб наші діти цього не бачили. Щоб була стабільність і мир у нашій державі. Передаю привіт батькові своєму, доці, коханому другу Яні. Сонечко, я вас люблю, чекайте, ми повернемося живі і здорові. Слава Україні!" – запевнив боєць.

Олена Уланова, Олег Корінний, "5 канал"

Попередній матеріал
Дружба між поліцією та Нацдружинами і Тимошенко та Коломойським – підсумковий "БлогПост"
Наступний матеріал
Три священики на 36 парафій: в яких умовах перебувають представники ПЦУ на Донбасі
Loading...

Поки безальтернативний метод: як працюють українські зв'язківці в польових умовах на Донбасі

"Хлопці розуміють свою задачу": історії воїнів, які боронять українські позиції поблизу окупованої Михайлівки

Французький погляд на війну в Україні: що побачила на сході документаліст Гаель Жирб – ФОТО

"Не уявляю свого життя без армії": 14-та бригада відсвяткувала День народження на передовій під звуки пострілів

Ворог настрою не зіпсує: як відзначають День ЗСУ українські бійці на передовій

Українські бійці завітали до звільненого хутора Вільного: що побачили – ФОТО