ru.krymr.com

Хімічні викиди в окупованому Криму: в Армянську зникли всі птахи – ЗМІ

  Залишилися тільки ворони

  Місцеві жителі зазначають, що на початку вересня місто "задихалося". Зокрема, листя на деревах почорніло і згорнулося в трубочки. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Місто як місто, навіть незрозуміло було, чим воно так не схоже на будь-яке інше. Спочатку здогадався, що немає птахів. Зовсім! Потім мені скажуть, що, так, навіть горобці кудись поділися, а були їх хмари. Залишилися тільки ворони. Але і ворон побачив я пізніше, в селі Перекоп, що найближче до "Титану", відповідно, і постраждало більше за інші. Штук тридцять ворон розсілися на гілках чорного, без єдиного листка, дерева, але поки я тягнув з сумки фотоапарат, вони разом знялися і кудись полетіли", – зазначено в повідомленні.

  Як повідомляв 5.UA, у ніч на 24 серпня в місті Армянськ на півночі окупованого РФ Криму з'явився наліт "липкої іржі", яким вкрилися металеві предмети. Крім того, жителі поскаржилися, що метал іржавіє буквально на очах, на деревах жовкне та опадає листя, шкіра на відкритих ділянках тіла пече, важко дихати. Окупаційна влада заявила, що забруднення повітря пов'язано з випарами вмісту кислотного накопичувача, в який скидають хімічні відходи з 1971 року. Тим часом українська розвідка з'ясувала, що причиною хімічних викидів на півночі окупованого РФ Криму стало влучання снарядів у технологічні ємності під час тренувань підрозділів збройних сил РФ. 

  Попередній матеріал
  НАБУ і САП готуються притягнути Ляшка до кримінальної відповідальності – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Метро на Виноградар: оголошено повторний тендер на будівництво

  Хімічні викиди у Криму: на Херсонщині знезаражують територію

  "Ми відчуваємо і присмак у роті, і харчове отруєння": кримці повідомили про наслідки хімічних викидів

  Понад 40 людей виїхали з Криму: скаржаться на недугу та просять про меддопомогу

  Екокатастрофа в Криму: на що перетворилися виноградники після викидів – фото

  Парубій: Екологічна катастрофа в Криму – ще один факт хімічної атаки РФ проти українців

  Еко-катастрофу в Криму міг спричинити витік бойових отруйних речовин на заводі "Титан"