kherson.dsns.gov.ua

Хімічні викиди у Криму: на Херсонщині знезаражують територію

  Уже оброблено 194 км автодоріг та 2,5 га території й будівель КПВВ "Каланчак" та КПВВ "Чаплинка"

  На території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області відбувається цілодобовий моніторинг екологічної ситуації після хімічних викидів. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Херсонській області.

  Наразі вже оброблено 194 км автодоріг та 2,5 га території й будівель КПВВ "Каланчак" та КПВВ "Чаплинка".

  "З метою мінімізації негативних наслідків екологічної ситуації на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області, надання допомоги населенню підрозділами ДСНС України організовано: цілодобовий моніторинг стану ситуації в регіоні; надання допомоги у перевезенні дітей з с. Каїрка Каланчацького району до оздоровчих таборів м. Скадовськ; розгортання двох пунктів надання допомоги населенню поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду "Каланчак" та "Чаплинка", де забезпечено цілодобове чергування особового складу", – зазначено у повідомленні.

  Учора, 9 вересня, хіміко-радіометрична лабораторія Міжрегіонального центру швидкого реагування провела хімічну розвідку в центральній частині с. Олександрівка та в центральній частині с. Преображенка. За результатами експрес-аналізу небезпечних речовин не виявлено.

  "Проведено дегазацію території спеціальною технікою відкритих ділянок та дахів будівель КПВВ "Каланчак", КПВВ "Чаплинка" на площі 2,5 га та ділянок автодоріг до населених пунктів с. Ставки і с. Каїрка Каланчацького району (оброблено автодороги протяжністю 20 км). Всього з початку робіт оброблено 194 км автодоріг та 2,5 га території та будівель КПВВ "Каланчак" та КПВВ "Чаплинка", – зауважили у відомстві.

  Як повідомляв 5.UA, в ніч на 24 серпня в місті Армянськ на півночі окупованого РФ Криму з'явився наліт "липкої іржі", яким вкрилися металеві предмети. Крім того, жителі скаржилися на подразнення в горлі, висип і загальне нездужання.

  Попередній матеріал
  Безвізовий доступ до 90 країн: Україна посіла 24 місце за "силою паспорта"
  Наступний матеріал
  Лікар від Бога, віруюча людина: що відомо про загиблого у жахливій ДТП в Одесі

  "Ми відчуваємо і присмак у роті, і харчове отруєння": кримці повідомили про наслідки хімічних викидів

  Понад 40 людей виїхали з Криму: скаржаться на недугу та просять про меддопомогу

  Екокатастрофа в Криму: на що перетворилися виноградники після викидів – фото

  Парубій: Екологічна катастрофа в Криму – ще один факт хімічної атаки РФ проти українців

  Еко-катастрофу в Криму міг спричинити витік бойових отруйних речовин на заводі "Титан"

  Викиди хімікатів у Криму: стало відомо, скільки осіб виїхали до материкової України