5.ua

Херсонщина очікує на туристичний бум

  Через події у Криму туристичного буму очікують на Херсонщині. Торік регіон зустрічав майже 2,5 мільйони туристів, цього ж року, кажуть експерти, на курортах області буде значно більше охочих насолодитися південним сонцем. Найдовший піщаний пляж у Європі – Арабатська стрілка – нині готовий приймати гостей.


  Пансіонати на Арабатській стрілці вже зустрічають перших відпочивальників. Родина Кузьміних приїхала з Дніпропетровська. А Юлія Любимова приїхала на відпочинок до Херсонщини з Москви. Дівчина розповідає: ще декілька років тому облюбувала це узбережжя.

  Торік на Херсонщині побувало 2,5 мільйони відпочивальників. Цьогоріч очікують чи не вдвічі більше – за рахунок тих, хто зазвичай відпустку проводив у Криму.

  Заступник начальника Управління туризму та курортів ХОДА Сергій Шкарупа звітує: двісті кілометрів пляжів, понад чотириста пансіонатів і баз відпочинку, 49 дитячих таборів, які готові приймати дітей.

  Готуються до прийому туристів і власники пансіонатів. Доводять до ладу кімнати та територію. Запевняють: цін не підвищуватимуть.

  Для активних відпочивальників приготували ексклюзив – відпочинок у затоках Азовського моря. Зокрема, на Козацькому острові пригощатимуть просто неба "шикарною азовською ухою".

  На Бірючому острові, де розташований Азово-Сиваський національний природний парк, туристів приваблюють рідкісними тваринами: оленями, ланями, муфлонами, куланами.

  Відпочивальникам гарантують не лише насичений, а й безпечний відпочинок – перебування військових у цьому районі, кажуть, це один із елементів, який стабілізує ситуацію.

  Янина Лебедєва , Влад Казаков, Херсонщина, "5 канал".
  Попередній матеріал
  Двох одеських екстремістів затримано та відправлено до Києва - МВС
  Наступний матеріал
  На кордоні з Росією зосередилося 15 тисяч українських військових – Міноборони РФ
  Теги:
  Loading...