Фото dumskaya.net

Двох одеських екстремістів затримано та відправлено до Києва - МВС

  МВС затримало двох головних фігурантів екстремістських організацій, які діяли 2 травня в Одесі.


  Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар, повідомляється на сайті МВС

  За словами заступника мыныстра, затримані Давидченко та Долженков уже відправлені до Києва для проведення слідчих дій. 

  За словами представника МВС на території Одеської області працювали екстремістські та злочинні угруповання, які робили все для того, щоб дестабілізувати обстановку в  області. Працювали спільно із деякими структурами іноземних держав задля того, аби підняти невдоволення проросійського населення в одеській області.

  - Невдовзі будуть затримані ще фігуранти цієї справи. Зокрема, ті, які підбурювали людей до протиправних дій в Одесі. Це екстремісти, які виконували завдання та були підбурені, за нашими даними, із-за за кордону та контактували із представниками ближнього зарубіжжя. Я маю на увазіПридністров`я,  - зазначив Сергій Чеботар.

  Заступник Міністра наголосив на тому, що міліція наразі робить усе, щоб на Одещині був спокій, особливо, напередодні такого великого свята, як День Перемоги.

  Нагадаэмо, 2 травня в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко. 

  Внаслідок подій сталася пожежа в будинку профспілок, який займали сепаратисти, через що загинуло кілька десятків людей.  Після зіткнень в місті було госпіталізовано більше 170 людей, двоє з них померли. Всього під час зіткнень 2 травня в Одесі загинули 46 людей.
  Попередній матеріал
  Путін провів тренування з нанесення зустрічного ядерного удару
  Наступний матеріал
  Херсонщина очікує на туристичний бум
  Теги:
  Loading...