"Хай тільки поповзуть": Неподалік Кримського бійці АТО вирішили скористатися відносною тишею

Попри намагання ворожих диверсійних груп, підійти до позицій армійців їм не вдається

На лінії зіткнення на Луганщині вже кілька днів як відносна тиша. Армійці користуються затишшям для облаштування і укріплення позицій.

Розкидані гільзи – наслідки боїв за Кримське. Ворог розташувався за смугою, на відстані прямого пострілу. Запеклі бої вела тут 24-та бригада. Кілька днів тому її змінив тут інший підрозділ. Узявши під контроль опорний пункт, армійці почали удосконалювати систему оборони. 

За словами українських бійців, противник, позиції якого за півкілометра, теж не втрачає часу. "Вони облаштовуються. Видно пересування автомобілів різних типів, іноді і самих противників", – розповідає військовослужбовець ЗСУ з позивним "Мак".

Інший військовослужбовець ЗСУ з позивним "Фарік" припускає: "Вони, напевно, до чогось готуються, щоб теж вдарити по нам. Бо це ненормальне затишшя. Це щось дуже тихо… Хай тільки поповзуть, і побачите".

Попри намагання ворожих диверсійних груп, підійти до позицій армійців їм не вдається. "Вони наштовхуються на наші мінні загородження. Ми через день, буває і кожен день бачимо, як спрацьовують сигнальні міни", – зауважує військовослужбовець ЗСУ з позивним "Моро".

За кілька десятків метрів від опорного пункту військовослужбовці знайшли 120-мм міни. Частина з них не розірвалася під час минулих обстрілів. Знайдені міни знешкодять піротехніки. А тим часом армійці шукають інші нерозірвані міни та снаряди.

Вікторія Ковальова, "5 канал"

Попередній матеріал
МВС провело випробування перспективної української бронетехніки
Наступний матеріал
"Купальські роси" на Житомирщині: Фестиваль зібрав більше 20 тисяч гостей

Неподалік Луганського ворожий снайпер поранив двох українських бійців

Штаб АТО: епіцентром бойових дій стало селище Луганське

Неспокійно біля Лебединського: знімальна група "5 каналу" повернулася з позицій українських бійців

Політтехнолог розповів про нові проекти співпраці України з НАТО

Лисенко: ЗСУ зазнали втрат на Донбасі, 13 бійців поранено

5 канал - трансляція наживо