autokraz.com.ua

МВС провело випробування перспективної української бронетехніки

На полігоні ПАТ "АвтоКрАЗ" пройшли відомчі випробування вітчизняної бронетехніки

На поточному тижні на "АвтоКрАЗ" прибула вся українська перспективна бронетехніка, розроблена для силових структур України. На випробувальному полігоні автозаводу Державний науково-дослідний інститут (ДНДІ) МВС провели черговий етап відомчих випробувань нових зразків броньованих автомобілів для потреб МВС, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та спецпідрозділів. Про це повідомляє прес-служба "АвтоКрАЗу".

Місцем чергового тестування МВС України обрало випробувально-демонстраційний полігон ПАТ "АвтоКрАЗ". На "КрАЗі"таке рішення вважають закономірним, адже їхній полігон – єдиний в Україні з оригінальними бетонними спорудами для випробувань важкої колісної техніки. Тут на площі 2 га розташовані дві траси шириною по 4 м, на яких розміщено 20 спеціальних перешкод, що дозволяють проводити порівняльні випробування прохідності, маневреності, динамічних якостей колісної техніки та живучості в умовах граничних навантажень. Конфігурація і характеристики споруд відповідають всесвітньо відомим полігонам IDEX (ОАЕ), SOFEX (Йорданія), НДІ-21 (Бронниці, РФ), НДЦВАМТ (Дмитров, РФ).

Перевірку технічних характеристик і можливостей представленої техніки вела комісія із військових і вчених. На "КрАЗ" для випробувань прибули: "Козак-2" (НВО "Практика"), "Барс" (ДП "АСЗ №2" "АК "Богдан Моторс"), "Тритон" (ПАТ "Завод "Ленінська кузня"), "Варта" (ТОВ "Українська бронетехніка"). Господарі – ПАТ "АвтоКрАЗ" – виставили на випробування свою перспективну техніку: КрАЗ-"Шрек"і КрАЗ-"Спартан".

Наступним етапом визначають відомчих випробувань буде перевірка прохідності автомобілів на грунтових дорогах. Нагадаємо, у червні стало відомо, що українські прикордонники тестують турецькі бронемашини Turkar.

Попередній матеріал
У РПР кажуть, що за закон про держслужбу голосували два нардепи, яких не було в залі
Наступний матеріал
"Хай тільки поповзуть": Неподалік Кримського бійці АТО вирішили скористатися відносною тишею
Теги:
Loading...

Українські прикордонники тестують турецькі бронемашини Turkar

У ДПСУ протестували бронемашини нового зразка "Тритон" з посиленим протимінним захистом

З Києва на Схід відправили колону модернізованих бронемашин для прикордонників

Нацгвардія отримає 20 бронемашин протягом року

Міноборони: ЗСУ отримають до кінця року 10 бронемашин "Дозор-Б"

Українським військовим придбали ще 55 бронемашин Saxon