Перекриття Керченської протоки
Перекриття Керченської протоки відкриті джерела

Керченську протоку закрили для проходу всіх суден – стала відома причина

Ситуація в морі стала доволі небезпечною через шторм, тож поки жодне судно не може пройти Керченську протоку

Ранком неділі, 23 грудня, прохід через Керченську протоку закрили для всіх суден через несприятливі погодні умови. Про таке повідомив керівник проекту "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко у себе на Facebook.

"Керченську протоку закрили по погоді для всіх суден 16, 17, 18 і до 16 год. (по Києву) 19 грудня 2018. Пропускати судна почали близько 16 год. 19 грудня. Звичайний потік суден відновився зранку 20 грудня. З раннього ранку 23 грудня 2018 протоку знову закрили через погодні умови", – зазначив Клименко.

Він також повідомив, що внаслідок попереднього шторму в Керченській протоці накопичилося дев'ять суден, що прямували до морських портів "Маріуполь" та "Бердянськ" (із них 7 суден – під прапорами ЄС). Зі слів Клименка, двоє з цих кораблів прибули ще до початку шторму і закриття протоки.

"Однак перші судна (з тих, що накопичилися в протоці за цей час) на "Маріуполь"/"Бердянськ" почали пропускати тільки о 17:00 (за Києвом) 21.12.18, тобто через 2 доби після того, як рух по протоці було відкрито, і вже пропущені десятки суден напрямком на російські порти!" – зауважив він.

Станом на 12:00 неділі в Керченській протоці очікували дозволу на проходження п'ять суден призначенням до Маріуполя, зокрема одне – під прапором ЄС. На шляху до Маріуполя, в Егейському, Мармуровому, Чорному морі – одне судно.

При цьому, на дозвіл на прохід у порт "Бердянськ" очікували чотири судна (два з яких – під прапором ЄС), в дорозі на Бердянськ в Егейському, Мармуровому, Чорному морі - одне судно.

Нагадаємо, раніше у Маріупольському морпорту заявили: через тотальний огляд РФ до Маріуполя не можуть зайти 7 суден, на причалах "геть немає роботи". 

Дивіться також фотогалерею:

ЗМІ опублікували фото захоплених Росією українських катерів у Керчі

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Дніпропетровщині екс-боєць АТО підпалив свою дівчину та її сина – Аброськін
Наступний матеріал
Зона ООС: окупанти з гранатометів обстріляли позиції українських військових біля Пісків
Loading...