Олександр Горяєв
Олександр Горяєв Фонд допомоги морякам "Ассоль"

Казав, що має непорозуміння з російським капітаном: український моряк зник із суховантажа – Фонд "Асоль"

  Читайте по-русски
  За інформацією благодійної організації, це сталося 8 лютого в нейтральних водах Перської затоки, а крюїнгова компанія повідомила родичам зниклого моряка тільки 13 лютого

  Український моряк Олександр Горяєв зник із суховантажа Victoriya (IMO 9065912). Про його зникнення заявили у фонді допомоги морякам "Асоль", пише LB.ua.

  За інформацією благодійної організації, це сталося 8 лютого в нейтральних водах Перської затоки дорогою до Ірану. Крюїнгова компанія повідомила родичам зниклого моряка тільки 13 лютого.

  За кілька днів до зникнення в телефонній розмові з рідними Горяєв розповів про "непорозуміння" з капітаном і старпомом судна, громадянами Росії з Ростова-на-Дону.

  "Моряк був присутній на вечері і мав заступити на вахту. Коли колеги прийшли будити його на вахту, в каюті 2-го помічника капітана не виявилося. У капітана і старпома з Росії був мотив не шукати українського моряка – для видимості судно зробило коло в районі гаданого місця зникнення і рушило в найближчий порт. І тільки по прибуттю туди повідомили про те, що з борту зник член екіпажу", – йдеться в повідомленні.

  Організація зазначає, що це вже третій випадок за останні тижні. 23 січня зник моряк Денис Литвиненко із судна Star Aquila (IMO 9594573) біля берегів США, а 24 січня – моряк Євген Масленников із судна Green Italia (IMO 9045780) під час переходу з Еквадору в Панаму.

  Попередній матеріал
  Росія виходить із моди: названо основні тренди трудової міграції українців
  Наступний матеріал
  Мережу розчулило відео емоційної зустрічі астронавтки NASA та її собаки через рік розлуки
  Loading...