Інформаційний вірус
Інформаційний вірус pixabay.com

Кабмін: Стратегічно важливі підприємства не уражені через кібератаку

  Наразі триває робота з локалізації вірусу та подолання наслідків хакерської атаки

  Стратегічно важливі підприємства не постраждали через масову хакерську атаку. Про це повідомляє Урядовий портал

  "Майже 150 стратегічних для економіки країни підприємств, мережі яких підключені та контролюються фахівцями Державної служби спецзв’язку (ДССЗІ), в тому числі АЕС та підприємства, пов'язані з забезпеченням безпеки держави, також не постраждали. Зараз триває робота з локалізації вірусу та подолання наслідків кібернападу", - повідомили в уряді.

  Як зазначається, хакерська атака на комп’ютерні мережі центральних органів влади почалась о 14:00 за київським часом. "Кібернапади за допомогою вірусу Petya, який використовує недоліки операційних систем, зафіксовані на сервери та персональні комп’ютери. Вірус шифрує файлові системи", - зауважили у прес-службі уряду.

  Повідомляється, що нині заражені системи Міністерства інфраструктури, "Укртелекому", "Укрпошти", "Нової пошти" та низки банківських установ.

  Утім, сервери Кабінету Міністрів України не постраждали. А от окремі персональні комп’ютери зазнали нападу. Поки фахівці ДССЗІ рекомендують користувачам мереж тимчасово вимкнути комп'ютери.

  Нагадаємо, 27 червня у прес-службі НБУ повідомили, що на низку українських банків та підприємств була здійснена хакерська атака. Згодом стало відомо, що атака зачепила низку потужних підприємств та компаній, метрополітен, "Нову пошту" та інші сервіси.

  Варто зазначити, що згідно з даними пресс-служби кіберполіції, станом на 18:00 до Департаменту кіберполіції надійшло 200 повідомлень про втручання в роботу персональних комп’ютерів. У відомстві також зазначили, що повідомлення продовжують надходити. Всі вони фіксуються та на місця для перевірки виїжджають спеціалісти.

  Попередній матеріал
  Клімкін анонсує телефонну конференцію Нормандського формату
  Наступний матеріал
  Єврокомісія оштрафувала Google на рекордні $2,7 мільярди
  Loading...
  У Кіберполіції повідомили як вберегтися від хакерської атаки

  У Кіберполіції повідомили як вберегтися від хакерської атаки

  Наймасштабніша в історії України, не остання: Геращенко прокоментував масовану хакерську атаку

  Наймасштабніша в історії України, не остання: Геращенко прокоментував масовану хакерську атаку

  Масова хакерська атака: під удар потрапив Кабмін, метрополітен, низка банків та підприємств

  Масова хакерська атака: під удар потрапив Кабмін, метрополітен, низка банків та підприємств