Фото slavgorod.com.ua

Кабмін пропонує надати учасникам антитерористичної операції статус ветеранів війни

  Кабінет міністрів України пропонує зрівняти в правах, надати соціальні гарантії і дати статус ветеранів війни учасникам антитерористичної операції і учасникам бойових дій, направлених на захист незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.


  Про це сказано в проекті закону "Про внесення зміни до статті 6 Закону України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту (щодо учасників бойових дій, які брали участь у антитерористичній операції)" №4815, опублікованому на веб-порталі Верховної Ради.

  Згідно з законопроектом статус ветеранів війни може бути надано військовослужбовцям Збройних сил України, Національної гвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби, особам рядового, керівного складу і військовослужбовцям МВС та інших військових формувань, сформованих згідно із законодавством.

  "Перелік осіб - учасників бойових дій і учасників антитерористичної операції визначається Кабінетом міністрів України", - йдеться в проекті закону.

  При цьому в пояснювальній записці до документа наголошується, що додаткових бюджетних асигнувань впровадження норм законопроекту не вимагає, але дасть "гідну державну оцінку діям військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни".
  Попередній матеріал
  Через АТО у Краматорську не працює транспорт та більшість підприємств
  Наступний матеріал
  В ЄС обговорили варіанти зниження залежності від російського газу