5.ua

Через АТО у Краматорську не працює транспорт та більшість підприємств

  У Краматорську на Донеччині сьогодні не працює громадський транспорт. Це пов'язано з активною фазою антитерористичної операції, що триває у місті – пише місцеве інтернет-видання "Краматорськ-інфо" з посиланням на виконком міськради.


  Нагадаємо, два дні тому терористи спалили у Краматорську кілька автобусів і тролейбусів. У місті не працює також багато місцевих підприємств. На великих заводах Краматорська не зупиняли лише робочі цехи неперервного циклу виробництва. Виняток становить НКМЗ, який поки не надав інформацію про режим своєї роботи - пише "Краматорськ-інфо".

  Тимчасово не виходитиме й низка тамтешніх газет. Про це повідомляє сайт "Краматорська правда". Зокрема, не вийде наступний випуск цього видання, адже редакція розташована у захопленій будівлі міськради, тож журналісти не можуть пройти до робочих місць. Деякі ж газети зосередилися виключно на інтернет-версіях, оскільки налагодити доставку й реалізацію друкованих примірників вкрай проблематично.

  Напередодні ЗМІ повідомляли, що українські війська залишили Краматорськ, і на БТР повернулися до своєї бази на аеродромі поблизу міста.
  Попередній матеріал
  Президент Чехії:в Україні зростає ризик громадянської війни
  Наступний матеріал
  Кабмін пропонує надати учасникам антитерористичної операції статус ветеранів війни
  Теги:
  Loading...