Іван Баканов
Іван Баканов Українська правда

Із "колорадкою" на фото: родичі голови СБУ Баканова користуються "Одноклассниками" – ЗМІ

Читайте по-русски
Найцікавіше на світлинах тестя Баканова – Євгена Лазаренка – маєток родини головного СБУшника

Тесть голови Служби безпеки України Івана Баканова Євген Лазаренко досі веде свою сторінку в офіційно забороненій в Україні соцмережі "Одноклассники". Це з’ясували журналісти програми "Watchdogs.Розслідування" на телеканалі "Прямий".

"Напевне, "Штірліц ніколи не був такий близький до провалу", адже в "Однокассниках" Лазаренка-старшого насправді є, на що подивитися та до деталей роздивитися, як живе родина головного СБУшника країни", – розповідають розслідувачі.

Більшість фотографій акаунту – велика родина та маєток, в якому вони дружно мешкають. Євген Лазаренко – у минулому військовий, судячи з інформації в його "Одноклассниках", навчався у військовому виші в Росії, служив під Іркутськом – і нині щиро сумує за товаришами.

До 9 травня основна світлина його акаунту – це спільне фото з Іваном Бакановим та нардепом від "Слуги народу" Юрієм Корявченковим ("Юзік" із "Кварталу 95") – була прикрашена привітанням із георгіївськими стрічками.

'Одноклассники'
'Одноклассники' скріншот

Але найцікавіше на світлинах Лазаренка – маєток родини Баканова. Тут сам керівник СБУ, його дружина, діти, тесть і теща, а також сестра дружини з чоловіком – Олександром Бєляєвим. Площа маєтку з парком – майже гектар: сюди ж належать два штучних озера та кілька будинків у закритому котеджному містечку Рудики в Конча-Заспі. Садибу, яку журналісти роздивилися на світлинах тестя Баканова, вони згодом знайшли в реальному житті. І, як з'ясували розслідувачі, належить вона тому ж таки Бєляєву.

Маєток, який виявили журналісти
Маєток, який виявили журналістиТелеканал "Прямий"

До речі, родини Бєляєвих-Баканових поєднані не лише кревними узами. Як з'ясували розслідувачі, дружина Баканова Оксана та дружина Бєляєва Світлана – рідні сестри – були директорами та бухгалтерами в низці фірм, були переплетені між собою зв'язками та працювали в енергобізнесі. За виявленими даними, справами переважно займалися Бєляєв та Баканов. Два ТОВ, оформлені на жінок – "Енерготек" та "Екоінвест" – у 2011 році фігурували в кримінальній справі СБУ щодо розтрати держмайна.

До речі, крім Євгена Лазаренка, "Однокласники" полюбляють і його дочки. Дружина Баканова – Оксана Лазаренко, та її сестра Світлана Бєляєва до сьогодні не видалили звідти своїх сторінок. І хоча свіжих фото, очевидно, вони не розміщують, проте сторінками активно користуються.

Нагадаємо, журналісти знайшли таємний маєток у селі Ходосівка, що на околиці Києва. Юридично садиби ніби не існує, але, за даними ЗМІ, її власником є нинішній чільник СБУ Іван Баканов.

Попередній матеріал
COVID-2019: Європарламент схвалив виділення €1,2 млрд допомоги Україні
Наступний матеріал
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом спалаху COVID-19 у столичному будинку-інтернаті
Loading...