Вадим Новинський 5 канал

У комітеті ВР спалахнули "історичні баталії" між Луценком та Новинським

Попри подані дані, комітет таки не знайшов доказів правопорушення Новинським законодавства

Регламентний комітет Верховної Ради не підтримав подання Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського. Про це повідомляє "5 канал".

Це вже друге засідання регламентного комітету у "справі Новинського", раніше комітет вимагав від прокуратури додаткових доказів щодо цього подання.

Водночас Генпрокурор Юрій Луценко, який сьогодні прийшов на засідання комітету заявив, що нічого нового не має. Крім того, Новинський та Луценко сьогодні ледь не пересварилися, тому що нардеп-опобловець продовжував наполягати, що справа є "політичною розправою з опозицією та переслідуванням".

Втім, як наголосив Генпрокурор, він не намагається засудити Новинського, а лише прагне притягнути його до кримінальної відповідальності. Згодом словесна перепалка між сторонами переросла в змагання на знання історії. Що з цього вийшло – дивіться у сюжеті:

Наприкінці Генпрокурор наголосив: "Прошу комітет прийняти єдине правильне рішення і передати цю справу у сесійний зал для того, щоб суд, а не хтось інший, встановив міру відповідальності Януковича, Захарченка, Новинського і працівників, які виконували їхні вказівки".

Причиною рішення регламентного комітету стало те, що він не знайшов доказів правопорушення Новинським законодавства. Подання ГПУ Регламентний комітет вважає необґрунтованим та невмотивованим. 

А от сам Генпрокурор Луценко назвав надані докази некоректними.

Нагадаємо, раніше спікер ВР Андрій Парубій закликав якнайшвидше вирішити "питання Новинського". Він заявив: "Затягування є неприйнятним".

Як відомо, народного депутата Вадима Новинського підозрюють у причетності до незаконного позбавлення волі Олександра Драбинка - помічника митрополита УПЦ московського патріархату Володимира. 16 листопада регламентний комітет не ухвалив рішення, зажадавши від прокуратури додаткових матеріалів. 

Попередній матеріал
Порошенко навідався до головного військового шпиталю із подарунками
Наступний матеріал
Генерал-майор: Розпочато переозброєння 92ї механізованої бригади на БТР-4

"Затягування є неприйнятним": Парубій закликав якнайшвидше вирішити "питання Новинського"

Луценко про просування справи Новинського: "Комітет ВР може цього депутата віддавати, а цього – ні. Так неправильно"

Парубій: Хто блокує зняття недоторканності з депутата Новинського

Рішення щодо Новинського буде прийнято на наступному засіданні Регламентного комітету ВР – нардеп