Порошенко навідався до головного військового шпиталю 5 канал

Порошенко навідався до головного військового шпиталю із подарунками

Крім того, посол Японії передав медичному закладу новий відеоендископічний комплекс

У вівторок, 6 грудня, Президент разом із міністром оборони відвідали головний військовий шпиталь. Військовослужбовці, які нині там лікуються, отримали пам’ятні подарунки з нагоди Дня Збройних сил України.

Зі свого боку, більшість бійців розповіли, що після лікування планують повернутися у лави захисників України. Окрім цього, у межах візиту до військового медичного закладу, посол Японії передав сертифікат на новий відеоендископічний комплекс. Він запевнив, що Японія і надалі підтримуватиме територіальну цілісність України.

"Японія й надалі підтримуватиме територіальну цілісність та суверенітет України, зокрема - за допомогою санкцій проти Росії. Разом із членами Великої сімки ми підтримуватимемо реалізацію реформ, завдяки яким українська економіка процвітатиме. У цьому контексті Японія звертає велику увагу на реформи охорони здоров'я. Це те, чого справді потребує Україна", - зазначив Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Шигекі Сумі.

"За ці два з половиною роки шпиталь пройшов величезну модернізацію, зроблено величезне досягнення і пройшли реабілітацію та лікування більше 13 тисяч українських військовослужбовців. Значна частина з них повністю відновила здоров'я, дякуючи професіоналізму, дбайливим рукам медичного персоналу українського військового шпиталю", - підкреслив Президент Петро Порошенко. 

Нагадаємо, 6 грудня Президент посмертно присвоїв звання Героя України двом молодим бійцям. Один з військових ціною власного життя врятував побратимів у бою за Іловайськ.

Як повідомляв 5.ua, 14 вересня Дніпровський військовий шпиталь отримав гуманітарну допомогу благодійників зі США.

Попередній матеріал
Суспільне мовлення в Україні запрацює в 2017 році – Стець
Наступний матеріал
У комітеті ВР спалахнули "історичні баталії" між Луценком та Новинським
Loading...

Нагородження бійців Буковини: у Чернівцях відзначили військових, що побували на передовій

Церемонія біля пам'ятного хреста: як Запоріжжя вшанувало пам'ять загиблих під Іловайськом

Назавжди 18-річні: Президент посмертно присвоїв звання Героя України двом молодим бійцям

Дніпровський військовий шпиталь отримав гуманітарну допомогу благодійників зі США