Юрій Луценко 5.ua

Луценко про просування справи Новинського: "Комітет ВР може цього депутата віддавати, а цього – ні. Так неправильно"

Таку позицію парламенту Генпрокурор вважає неправильною, через що відомство вже направило у ВР додаткові матеріали у справі

Генеральна прокуратура передала додаткові матеріали до регламентного комітету ВР, які стосуються зняття депутатської недоторканності з народного депутата Вадима Новинського. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко після представлення керівника Генеральної інспекції ГПУ, передає "5 канал".

Так, Луценко заявив, що більшу частину необхідної інформації він оприлюднив на попередньому засіданні комітету, а певну інформацію не може повідомити через таємницю слідства.

"Як тільки ми стикаємося з багатим депутатом, маємо велике бажання почитати протоколи, наперед знаючи, що це незаконно. Має бути прийняте рішення комітету і рішення Верховної Ради. Інформація, яку я підготував для зали Верховної Ради, я скажу там. Вона буде логічною", – повідомив чільник ГПУ.

Він також додав: "Не хочу миритися з тим, що комітет Верховної Ради може цього депутата віддавати, а цього – ні. Цей підозрюваний буде ходити до суду, а цей – буде приймати закони. Так неправильно".

Натомість, перший заступник голови регламентного комітету Павло Пинзеник підтвердив, що матеріали з Генпрокуратури надійшли. Комітет збереться на засідання 6 грудня.

Нагадаємо, народного депутата Вадима Новинського підозрюють у причетності до незаконного позбавлення волі Олександра Драбинка – помічника митрополита УПЦ Московського патріархату. 16 листопада регламентний комітет не ухвалив рішення, зажадавши від прокуратури додаткових матеріалів.

Нагадаємо, 17 листопада Парубій закликав генпрокурора та комітет ВР невідкладно вирішити "питання Новинського".

Дивіться такожУ Новинського з'явилося забагато захисників - Іллєнко

Попередній матеріал
"Укроборонпром" розпочав "День оборонної промисловості України" у штаб-квартирі НАТО
Наступний матеріал
"Перевертні в погонах": у Нацполіції розповіли про долю 13 поліцейських – колишніх "беркутівців"

Парубій: Хто блокує зняття недоторканності з депутата Новинського

Парубій закликав Генпрокурора та комітет ВР невідкладно вирішити "питання Новинського"

За зняття депутатської недоторканності з Новинського проголосують 80% депутатів - журналіст

Іллєнко: У Новинського з'явилося забагато захисників