Парубій 5 канал

Парубій закликав Генпрокурора та комітет ВР невідкладно вирішити "питання Новинського"

Зокрема, йдеться про позбавлення його депутатського імунітету

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав генерального прокурора якнайшвидше надати додаткові матеріали у справі нардепа Вадима Новинського регламентному комітету.

Крім того, він наголосив, що комітет має невідкладно зібратися та розглянути позбавлення депутатського імунітету Вадима Новинського. Про це повідомляє "5 канал".

"Я закликаю генерального прокурора якомога швидше надати ці матеріали на розгляд регламентного комітету, і я даю доручення регламентному комітету після того, як надійде відповідь від генпрокурора, невідкладно зібратись для прийняття рішення", – заявив Парубій.

Він також додав: "Я не дозволю штучно затягувати справу. Ми мусимо дати гідну відповідь на цю ситуацію, адже суспільство від нас цього чекає. Ми не дозволимо через бюрократію поховати цю справу. Є суд і нехай суд приймає рішення, є чи не є склад злочину".

Як відомо, Новинському закидають перевищення службових повноважень, через яке майже півроку був незаконно позбавлений волі архієпископ Олександр Драбинко.

Нагадаємо, 16 листопада Регламентний комітет Верховної Ради відклав питання зняття депутатської недоторканності з представника "Опозиційного блоку" Вадима Новинського.

Крім того, 17 листопада "Самопоміч" покинула сесійну залу на знак протесту через затягування вирішення долі Новинського.

Попередній матеріал
Кабмін готовий розпочати повноцінну реформу системи охорони здоров'я – Гройсман
Наступний матеріал
ВККС внесла подання щодо звільнення двох суддів
Loading...

"Самопоміч" покинула сесійну залу на знак протесту через затягування вирішення долі Новинського

"Самопоміч" відмовилася голосувати, поки Рада не розгляне питання притягнення до відповідальності Новинського

Іллєнко: У Новинського з'явилося забагато захисників

За зняття депутатської недоторканності з Новинського проголосують 80% депутатів - журналіст