Новое время

Янукович – замовник: ГПУ оприлюднила схеми фігурантів справи щодо викрадення Драбинка

Сьогодні, 15 листопада, ГПУ підготувала підозру Януковичу за незаконне позбавлення волі Драбинка

У Генпрокуратурі показали схеми, які показують механізм роботи злочинного угруповання за головування екс-президента Віктора Януковича, що діяло у справі щодо незаконного позбавлення волі помічника митрополита Володимира, архієпископа Олександра Драбинка. Відповідні схеми ГПУ опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Так, ГПУ назвала фігурантів справи, а саме замовника, виконавців та потерпілих. Замовником вказується екс-президент Віктор Янукович, а виконавцями – нардеп Вадим Новинський, екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко та колишній начальник ГУ МВС України у м. Києві Валерій Коряк. Постраждалим у цій схемі виступає архієпископ Олександр Драбинко.

Як відзначили у відомстві, саме тодішній міністр внутрішніх справ Захарченко змусив Драбинка "написати заяву про застосування до нього заходів у вигляді "особистої безпеки" з числа співробітників спеціального батальйону судової поліції "Грифон" ГУ МВС України у м. Києві".

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Крім того, з опублікованих схем стає зрозуміло, що саме Захарченко вимагав від Драбинка, щоб той змусив митрополита Володимира відректися від посади. Окремо, в якості додатків ГПУ оприлюднила листи митрополита Володимира до Захарченка. 

Нагадаємо, 16 листопада ГПУ підготувала підозру Януковичу за незаконне позбавлення волі Драбинка.

Попередній матеріал
Президент провів зустріч з послами країн G7 та ЄС: стало відомо, що обговорювали
Наступний матеріал
Підстави для проведення дострокових парламентських виборів є – голова КВУ

ГПУ підготувала підозру Януковичу за незаконне позбавлення волі Драбинка

Росія дозволила допитати Януковича

Луценко: У справі Януковича фігурує щонайменше 15 нардепів

Януковичу повідомлено про підозру у 8 кримінальних справах – Горбатюк