president.gov.ua

Президент провів зустріч з послами країн G7 та ЄС: стало відомо, що обговорювали

  Вчорашнє рішення Генасамблеї ООН закладає підвалини до міжнародного механізму деокупації українського Криму, сказав Президент

  Президент Петро Порошенко провів зустріч з послами країн G7 та Європейського Союзу. Глава держави відзначив виключну важливість рішення третього комітету щодо підтримки проекту Резолюції Генеральної Асамблеї ООН про ситуацію із правами людини в Криму. Про це повідомляє прес-служба Президента

  "Вчорашнє рішення закладає додаткові підвалини до міжнародного механізму деокупації українського Криму", – наголосив Петро Порошенко.

  Він підтвердив, що Україна залишається рішучим прихильником виключно правових, політико-дипломатичних шляхів врегулювання і в питанні Криму, і триваючої агресії на Донбасі. Президент також наголосив на важливості продовження сакційного тиску на Росію, який не є самоціллю, а ефективним інструментом забезпечення виконання російською стороною її зобов’язань у рамках Мінських домовленостей.
  Президент поінформував глав дипломатичних місій про прогрес України на шляху реформ, передусім у боротьбі з корупцією. У цьому контексті було особливо відзначено успішне завершення першого етапу електронного декларування в Україні.

  Петро Порошенко висловив надію на належну оцінку реформ, що здійснюються в Україні, у тому числі з боку ЄС. У цьому контексті було відзначено важливість виконання стороною ЄС і своїх зобов’язань, зокрема у частині надання українцям безвізового режиму.

  "Незважаючи на надскладні виклики, яким вимушено протистоїть Україна, ми сумлінно виконали свою частину зобов'язань, і маємо право очікувати на відповідне рішення з боку наших партнерів ЄС без подальших зволікань", – підкреслив Глава держави.

  Президент подякував столицям країн G7 та ЄС за послідовну підтримку України, зокрема фінансову, у забезпеченні проведення складних, але необхідних для країни та її європейського майбутнього реформ.

  Попередній матеріал
  Заблокований кіберполіцією файлообмінник FS.to обіцяє відновити роботу за тиждень
  Наступний матеріал
  Янукович – замовник: ГПУ оприлюднила схеми фігурантів справи щодо викрадення Драбинка

  Сьогодні Парубій проведе переговори з послами країн G7

  Порошенко зустрівся з послами G7 та країн ЄС: подробиці перемовин

  Міністри закордонних справ і оборони та глава СБУ обговорили російські провокації із послами G7

  Українське питання на саміті G7: подробиці

  Країни G7 зберегли санкції проти Росії та готові до їх посилення

  5 канал - трансляція наживо