depo.ua

Регламентний комітет ВР відклав ухвалення рішення щодо подання ГПУ на Новинського

Луценко заявив, що комітет Верховної Ради України з питань регламенту намагається зняти з себе відповідальність

Регламентний комітет Ради відклав ухвалення рішення щодо подання генпрокурора на зняття депутатської недоторканності з нардепа від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За таке рішення на засіданні комітету в Києві в середу одноголосно проголосували всі його члени. Вони аргументували таке рішення тим, що Генпрокуратура України і генпрокурор Юрій Луценко, який брав участь у засіданні, не відповіли на всі виниклі у парламентаріїв питання, у зв'язку з чим комітет звертається до Генпрокуратури з проханням у найкоротші терміни надати додаткові матеріали, після чого комітет і прийме рішення.

Комітет підготує найближчим часом перелік документів, які має надати Генпрокуратура, і в найкоротший термін проведе нове засідання з поданням щодо зняття недоторканності з Вадима Новинського.

Своєю чергою, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що комітет Верховної Ради України з питань регламенту намагається зняти з себе відповідальність за рішення щодо подання генпрокурора на зняття депутатської недоторканності з народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Вадима Новинського, тому запросили додаткові матеріали, пише "Інтерфакс-Україна".

"Тобто вони не хочуть приймати рішення по суті... і вигадують причини, як перекласти цю проблему на інший орган, щоб самим не приймати рішення... Вони кажуть: дайте нам ще матеріалів, але знаючи, що закон забороняє мені давати ці матеріали. Вони бояться говорити "так", вони бояться говорити "ні" і роблять так, щоб спихнути цю проблему на мене, підштовхуючи мене або порушити КПК, або не отримати відповідь", – сказав Луценко журналістам у середу після засідання регламентного комітету Ради, де розглядалося подання генпрокурора про зняття депутатської недоторканності з Новинського.

Луценко підкреслив, що очікує від представників комітету переліку документів, які вони хочуть додатково отримати від Генпрокуратури, але діятиме відповідно до закону.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 16 листопада 2016 року, ГПУ підготувала підозру Януковичу за незаконне позбавлення волі Драбинка. Натомість Новинський назвав звинувачення ГПУ "юридично нікчемними"

Зауважимо, УПЦ МП не розуміє, чому Новинського можуть позбавити недоторканності

Попередній матеріал
У Кабміні визначили вихідні на травневі свята
Наступний матеріал
Дивовижні історії зцілення: На Київщині приватна клініка безкоштовно ставить на ноги бійців АТО

Сьогодні регламентний комітет вирішить, чи голосуватиме Рада за позбавлення недоторканності Новинського

УПЦ МП не розуміє, чому Новинського можуть позбавити недоторканності

Депутат Новинський повернувся в Україну

Новинський може потрапити у список Інтерполу – Луценко

Новинський стверджує, що має документи про вихід з громадянства РФ – журналіст

5 канал - трансляція наживо