depo.ua

Новинський назвав звинувачення ГПУ "юридично нікчемними"

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський спростовує обвинувачення Генпрокуратури

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський називає "юридично нікчемними" представлені ГПУ докази щодо його причетності до позбавлення волі тодішнього помічника предстоятеля УПЦ МП Володимира Олександра Драбинка. Про це він заявив на засіданні Регламентного комітету Верховної Ради в середу.

"Немає ніяких доказів моєї провини ... матеріали Генпрокуратури є юридично нікчемними і базуються на лжесвідченнях", – сказав Новинський.

За словами нардепа, мета справи проти нього – "політичне переслідування і тиск на опозицію". "Порушена проти мене справа – політично мотивована, повністю сфабрикована і ґрунтується на свідченнях лжесвідків. Її мета – переслідування політичної партії "Опозиційний блок", членом якої я є. Це черговий тиск на опозицію. Ми говоримо правду про події у країні, про збанкрутілу владу, і нас за це переслідують", – переконаний Новинський.

Нагадаємо, слідчі генпрокуратури України підготували до вручення підозру екс-президенту України Віктору Януковичу в рамках справи про перевищення влади і службових повноважень стосовно глави Української православної церкви МП митрополита Володимира.

3 листопада генпрокурор Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради на надання згоди на притягнення нардепа Новинського до кримінальної відповідальності.

Попередній матеріал
Порошенко: Підтримка резолюції ООН щодо Криму, незважаючи на протидію РФ – перемога української дипломатії
Наступний матеріал
Апетитні інсталяції на Хортиці: як має виглядати музей майбутнього

Сьогодні регламентний комітет вирішить, чи голосуватиме Рада за позбавлення недоторканності Новинського

УПЦ МП не розуміє, чому Новинського можуть позбавити недоторканності

Депутат Новинський повернувся в Україну

Новинський може потрапити у список Інтерполу – Луценко

Новинський стверджує, що має документи про вихід з громадянства РФ – журналіст

5 канал - трансляція наживо