5 канал

Генерал-майор: Розпочато переозброєння 92ї механізованої бригади на БТР-4

Українська армія у більшості користується радянськими зразками озброєння, які практично на 70% пройшли капітальний ремонт за три роки ведення бойових дій на сході України

Таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив генерал-майор - начальник Центрального бронетанкового управління ЗСУ Озброєння ЗСУ Юрій Мельник.

"Українська армія у більшості озброєння користується радянськими зразками, які практично на 70% пройшли капітальний ремонт за ці три роки ведення бойових дій. Також проводиться закупівля сучасних зразків бронетанкового озброєння, у першу чергу – це БТР-3 для потреб високодесантних військ. Також розпочато переозброєння 92ї механізованої бригади на БТР-4", - зазначив Мельник.

"Що стосується ремонту техніки, скажу, що за 2015 рік ремонтними підрозділами було відремонтовано близько 20 тисяч зразків озброєння військової техніки. У порівнянні з 2016 роком, то вже відремонтовано 11 тисяч, як бачимо на 9 тисяч менше. Це мова йде про те, що техніка більш надійна", - додав він.

Попередній матеріал
У комітеті ВР спалахнули "історичні баталії" між Луценком та Новинським
Наступний матеріал
Луценко назвав причину трагедії в Княжичах та вказав на винуватців перестрілки
Теги:
Loading...

Порошенко: Українська армія достатньо фахова і озброєна, щоби стримувати російську агресію

Політична підтримка чи летальне озброєння – аналітик про відносини України із США