5 канал

Іноземцям, що боронять Україну: Осмаєву та Окуєвій вручили першу нагороду імені Марка Паславського

Марк Паславський – американець українського походження, який відмовився від американського громадянства на користь українського. Загинув 19 серпня 2014 року під Іловайськом

Першу нагороду імені Героя України Марка Паславського вручили Адаму Осмаєву та Аміні Окуєвій. Про таке повідомляє журналіст "5 каналу" Максим Волобоєв.

Чеченське подружжя боронило країну від агресора у складі батальйону імені Джохара Дудаєва. Іменні медалі від благодійного фонду Марка Паславського вручають іноземцям, які беруть участь у боях за Україну. Марк Паславський – американець українського походження. На початку війни на Сході він відмовився від американського громадянства - на користь українського. Воював у складі батальйону Донбас, загинув 19 серпня 2014 року під Іловайськом.

Адам Осмаєв, боєць батальйону ім. Джохара Дудаєва, говорить: "Для нас велика честь отримати нагороду імені Марка Паславського, бо це дійсно справжній герой, котрий подібно до нашого командира, загиблого Іси Мунаева, залишив життя в достатку в Європі, Америці та приїхав сюди захищати Україну за покликом серця. Для нас це приклад, це герой!".

ФОТО: Осмаєву та Окуєвій вручили першу нагороду імені Героя України Марка Паславського

/
/
/
/
/

Своєю чергою боєць батальйону ім. Джохара Дудаєва Аміна Окуєва сказала: "Україна зараз є форпостом, кордоном, котрий відокремлює весь цивілізованій світ від московської навали. І дійсно люди різних народів, люди харизматичні, пассіонарні – вони приїхали сюди, допомагати Україні, розуміючи, що це важливо".

Як повідомляв 5.UA, 1 червня 2017 року на столичному Подолі кілер здійснив замах на життя добровольців АТО Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої. Унаслідок цього поранення отримали Осмаєв та кілер. Обох шпиталізували. Згодом радник голови МВС Антон Геращенко розповів про особу стрільця та його дивні "маневри".

Попередній матеріал
Води було по коліно: У Криму вирувала сильна злива – відео
Наступний матеріал
У бік Кримського на Луганському напрямку ворог випустив понад 60 мін – речник Міноборони
Loading...

З електронний браслетом без права виїзду за кордон: трьох посадовців УЗ на два місці відправили під домашній арешт

Ротація у НАЗК: Кабмін увів Серьогіна до складу агентства

"Закляті друзі": Невідомі намагалися "зламати" сторінку Муженка у соцмережі

"Спочатку ніхто не зрозумів, як це сталося": що розповіли українці, які стали випадковими свідками теракту в Барселоні

Православні та греко-католики святкують Яблучний Спас

Як теракти у Барселоні вплинули на туризм та чи поменшало українців, що прагнуть до Іспанії