Аеродром "Кача" у Криму
Аеродром "Кача" у Криму wikimapia.org

ГУР: У Криму "українських" військових-зрадників масово замінюють росіянами

Наразі до Криму з Росії прибули п'ять нових льотних екіпажів

Окупаційне командування у російських підрозділах в Криму поступово замінює колишніх військовослужбовців України, що зрадили присязі, російськими військовими. Про це повідомляє прес-служба ГУР Міноборони на сторінці у Facebook.

"Командування ЗС РФ продовжує здійснювати цілеспрямовані заходи щодо заміни в російських підрозділах на території АР Крим колишніх українських військовослужбовців, які зрадили присязі", – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, з цією метою з Росії на аеродром "Кача" (Крим) прибуло п'ять нових льотних екіпажів для військово-транспортних літаків Ан-26 та літаків амфібій Бе-12.

"Новоприбулі льотчики замінять колишніх українських військовослужбовців, що перейшли на службу до ЗС РФ. "Українські" екіпажі планується передислокувати для проходження подальшої служби на територію РФ, зокрема до складу частин Північного флоту ВМФ РФ", – зазначає українська розвідка.

Як повідомляється, до кінця 2017 року окупаційна влада планує скасувати більшість посад, які укомплектовані військовослужбовцями-жінками колишніми громадянками України, у підрозділах російських військ у Криму. 

Як інформував 5.UA, 8 лютого цьогоріч на адмінмежі з окупованим Кримом виявили військового-зрадника ЗСУ.

Нагадаємо, раніше начальник прес-служби ССО ЗСУ Олексій Нікіфоров розповів, що напередодні анексії Криму українським військовим наказали вирушати до Києва.

Попередній матеріал
Уряд Нідерландів зобов'язали оприлюднити додаткові відомості щодо катастрофи лайнера МН-17
Наступний матеріал
3D-тур парламентом: завдяки Google українці зможуть подорожувати Верховною Радою
Loading...

1100 днів опору "братній окупації": В Україні запускають масштабну соцкампанію "Крим – це Україна"

Окупувавши Крим і Донбас, Росія спровокувала зростання міжнародного тероризму – Турчинов

На адмінмежі з окупованим Кримом виявили військового-зрадника ЗСУ