ru.tsn.ua

Уряд Нідерландів зобов'язали оприлюднити додаткові відомості щодо катастрофи лайнера МН-17

  У жахливій авіакатастрофі загинули всі 298 осіб, що були на борту судна

  Нідерландський суд зобов'язав Міністерство безпеки та юстиції країни оприлюднити протоколи міністерських зустрічей після катастрофи малайзійського лайнера МН17 у небі над Донбасом. Відповідне рішення було прийняте на підставі позову трьох нідерландських медіа – NOS, RTL Nieuws та Volkskrant, передає RTL Nieuws.

  "У Міністерства безпеки та юстиції є шість тижнів, щоб виконати рішення судді. Якщо міністерство не захоче цього зробити, то воно повинно звернутися до вищої інстанції – Державної ради", – зазначається у повідомленні.

  Як стало відомо, через значний резонанс довкола катастрофи MH17 представники ЗМІ хочуть відновити хід подій настільки детально, наскільки це можливо. 

  Зазначимо, що у Нідерландах розглядають два варіанти покарання винних у катастрофі МН-17.

  Як повідомляв 5.UA, в листопаді торік представники Об'єднаної слідчої комісії представили результати розслідування авіакатастрофи рейсу МН-17. Було встановлено, що пасажирський лайнер збили зенітно-ракетним комплексом "Бук" ракетою, яку запустили з окупованих території Донеччини. Комплекс прибув з території Російської Федерації.

  Нагадаємо, 17 липня 2014-го бойовики відзвітували, що збили ракетою український військовий транспортний літак, коли ж з'ясувалося, що поцілили вони насправді в іноземний пасажирській лайнер – різко змінили риторику й стали відхрещуватися від скоєного. На борту літака, який слідував рейсом MH17, було 298 осіб – 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули. 

  Попередній матеріал
  Журналіст озвучив, хто стоїть за блокадою ОРДЛО
  Наступний матеріал
  ГУР: У Криму "українських" військових-зрадників масово замінюють росіянами
  Loading...

  Нідерландці озвучили результати експертизи щодо знайденого фрагменту тіла з місця падіння МН-17

  У Нідерландах розглядають два варіанти покарання винних у катастрофі МН-17

  Катастрофа рейсу МН-17 і блеф Кремля – аналіз