3D-тур парламентом
3D-тур парламентом itc.ua

3D-тур парламентом: завдяки Google українці зможуть подорожувати Верховною Радою

У кулуарах можна буде ознайомитися з експозицією "артефактів Незалежності" та побачити "Прапор Незалежності"

Компанія Google розробила віртуальний тур по Верховній Раді України. Тепер кожен охочий може відвідати парламент, не відходячи від екрану свого комп'ютера чи мобільного пристрою. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на ITC.ua. 

"Сьогодні Верховна Рада України приєднується до клубу відкритих парламентів світу і запрошує у віртуальний 3D-тур разом з технологією Street View на мапах Google. Тепер кожен бажаючий, так само як і в ізраїльському Кнесеті або Конгресі США, зможе здійснити віртуальну подорож в центральному залі, і в кулуарах Верховної Ради, відчути дух і настрій роботи українського парламенту. Така політика відкритості стала результатом співпраці з компанією Google", – зазначив спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Як стало відомо, наразі йдеться про стандартний 3D-тур без елементів доповненої реальності. Зокрема, онлайн-гості зможуть прогулятися головною залою Верховної Ради, де проходять засідання нардепів, і обрати точку огляду – подивитися на зал із трибуни або ж детально розглянути місце роботи депутата.

3D-тур парламентом
/
3D-тур парламентом
3D-тур парламентом
/
3D-тур парламентом
3D-тур парламентом
/
3D-тур парламентом

"Під час віртуальної екскурсії у користувачів буде можливість побачити "Прапор Незалежності", який депутати першого скликання Верховної Ради внесли до зали 24 серпня 1991 року", – зазначається в повідомленні.

Крім прапора, у кулуарах можна буде ознайомитися з експозицією "артефактів Незалежності" – різноманітних експонатів, пов'язаних з боротьбою України за незалежність. Це прапори, чернетка Акта проголошення незалежності, Перший універсал і багато іншого.

Для того, щоб здійснити віртуальний тур по Верховній Раді України, потрібно зайти на карти Google в режимі перегляду вулиць і вибрати будівлю Верховної Ради України в Києві.

Нагадаємо, раніше "Антонов" створив 3D-тур по салону "Мрії".

Попередній матеріал
ГУР: У Криму "українських" військових-зрадників масово замінюють росіянами
Наступний матеріал
Штаб АТО: Ситуація в Авдіївці дещо стабілізувалася, однак за минулу добу поранено 12 українських бійців

NASA влаштувало 3D-"прогулянку" схожою на Землю планетою – відео

Прем'єра першого українського 3D-мультика відбудеться у більш як 20 країнах

В Амстердамі створили 3D-"путівник" по ембріону