rrnews.ru

ГУР розповіла, скільки керівники ОРДЛО обіцяють платити бойовикам за ведення агресії проти України

  З січня командування ЗС РФ обіцяє підлеглим виплачувати винагороду у розмірі 9 тис. російських рублів за місяць несення служби

  Командування російських окупаційних військ в ОРДЛО обіцяє платити до 9 тисяч рублів на місяць за службу на передовій та участь у бойових діях проти українських військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook.

  "Незважаючи на проведення командуванням російських окупаційних військ заходів щодо підвищення мотивації та заохочення військовослужбовців до несення служби на передових позиціях, зростає кількість випадків дезертирства та самовільного залишення місця служби. З січня цього року командування 1 та 2 АК ЗС РФ обіцяє підлеглим виплачувати винагороду у розмірі 9 тис. російських рублів за місяць несення служби на передових позиціях та участь у зіткненнях з особовим складом сил АТО", – йдеться в повідомленні.

  Такі заходи спричинені низькою мотивацією особового складу російських окупаційних військ, призваного у 2015-2016 роках, та зростанням невдоволення командної ланки низьким рівнем укомплектованості підрозділів, що несуть службу на передових позиціях.

  Водночас рівень виконавчої дисципліни у з'єднаннях і частинах російських окупаційних військ, за даними розвідки, залишається на низькому рівні.

  Попередній матеріал
  ДТП на проспекті Соборності в Києві: є постраждалий
  Наступний матеріал
  Джемілєв оцінив шанси на повернення анексованого Криму військовим шляхом
  Loading...
  У ГУР повідомили, де саме Росія вербує "кадри" на Донбас

  У ГУР повідомили, де саме Росія вербує "кадри" на Донбас

  Луганські бойовики заїхали на власне мінне поле – ГУР

  Луганські бойовики заїхали на власне мінне поле – ГУР

  У "ДНР" командир розстріляв підлеглого з кулемету за відмову виконувати наказ – ГУР

  У "ДНР" командир розстріляв підлеглого з кулемету за відмову виконувати наказ – ГУР