rrnews.ru

У Криму бойовики б'ються з місцевими та лікуються від "білої гарячки" – ГУР

  У лавах російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території АР Крим тривають випадки грубого порушення військової дисципліни

  В окупованому Криму командування батальйонної тактичної групи парашутно-десантного полку повітряно-десантної дивізії ЗС РФ намагалося приховати факти участі військовослужбовців у бійці з місцевим населенням. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook.

  "16 січня ц.р. в розміщення базового табору батальйонної тактичної групи (БТГр) зі складу 51 парашутно-десантного полку (в/ч 33842, пункт тимчасової дислокації н. п. Філатівка) 106 повітрянодесантної дивізії (Тула) ЗС РФ прибув заступник начальника Управління військової поліції м. Сімферополя з метою з'ясування обставин участі військовослужбовців підрозділу у нещодавній бійці з цивільними особами. Командування БТГр намагалося приховати факт бійки і всіляко перешкоджало роботі представникам військової поліції", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, зазначається, що у лавах російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території АР Крим тривають випадки грубого порушення військової дисципліни, зловживання спиртними напоями та сутички з місцевим населенням. Зоркрема, для профілактики та лікування випадків "білої гарячки" та алкогольної інтоксикації медслужбою базового табору БТГр придбано велику кількість ліків у т.ч. антидепресивної дії та гепатопротекторів.

  Нагадаємо, російсько-окупаційні війська на Донбасі здійснили помилковий обстріл передових позицій власних підрозділів.

  Попередній матеріал
  У Києві зустрінуться міністри оборони України та Великої Британії
  Наступний матеріал
  Суспільне мовлення в Україні: Японія надасть необхідне технічне обладнання

  Бойовики насильно призивають в "армію" студентів – ГУР

  Статус учасника бойових дій від початку АТО отримали 192,1 тис. військовослужбовців – Міноборони

  Матіос розповів, хто винен у жахливих цифрах небойових втрат української армії