univ.kiev.ua

Гриневич повідомила, коли буде проходити подача абітурієнтами заяв до ВНЗ

  Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявляє, що подача абітурієнтами заяв на вступ до вищих навчальних закладів в 2017 році буде проходити 12-26 липня

  "Вступна кампанія триватиме з 12 по 26 липня – це подача документів на бакалаврат", – сказала міністр під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю, 9 червня. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  За її словами, в 2017 році абітурієнти можуть подати 9 заяв на 4 спеціальності. При цьому, щоб уникнути надмірного навантаження на сервери при подачі заяв онлайн, абітурієнти зможуть створити свій онлайн-кабінет для подальшої подачі з нього заяв з 29 червня.

  Також передбачена можливість збільшити на 10% кількість місць державного замовлення у вищих навчальних закладах, куди подасть свої документи найбільша кількість абітурієнтів з високими балами.

  Після завершення прийому всіх пільговиків, решту місць держзамовлення будуть спрямовані на технічні та інші дефіцитні спеціальності.

  Зазначається, що за погодженням з Міністерством охорони здоров'я України, введена норма, згідно з якою на медичні спеціальності можуть вступати абітурієнти з результатами по всіх предметах зовнішнього незалежного оцінювання не менше 150 балів.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя в ефірі "5 каналу" о 23:10
  Наступний матеріал
  Повітряний трафік: Google випробувала систему регулювання руху безпілотників
  Loading...

  Міністр освіти розповіла, коли і чому почне діяти 12-річна школа

  Процедури ЗНО у 2017 році будуть жорсткішіми, ніж у попередні роки – Гриневич

  Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО - завершено

  Зустріч Гройсмана з представниками регіональних ЗМІ - завершено

  Зубко попередив Раду: Якщо нічого не робити, субсидії "з’їдатимуть" до 75 млрд грн

  Гройсман запевняє, що міністри не мають подвійного громадянства