Стипендії
Стипендії vlasno.info

Міносвіти змінить систему виплати стипендій на "більш справедливу"

  Рейтинг вираховуватимуть на рівні факультету

  Міносвіти планує відкоригувати правила виплати стипендій студентам, зважаючи на виявлені недоліки системи. Про це повідомила міністр Лілія Гриневич, передає "Укрінформ".

  За її словами, формування рейтингу планується перенести з рівня спеціалізації на рівень вище – факультету.

  "На рівні факультету є можливість скласти більш справедливий рейтинг. На рівні спеціалізації групи дуже маленькі і нерівні за якістю навчання студентів. Зараз ми усвідомили цю проблему і маємо її виправити", – зазначила міністр.

  Крім того, стало відомо, що вишам планують дозволити використання залишків стипендійного фонду для додаткової підтримки студентів.

  Гриневич також розповіла про особливості "візового питання" для іноземних студентів. "Ми вже працюємо з органами, безпосередньо пов'язаними зі спрощенням візового режиму для студентів. Я розумію, наскільки тут існують складні процедури, особливо коли ви мусите повертатися до себе в країну, а потім одразу їхати сюди. Ми працюємо над цим і сподіваємося вже найближчим часом вирішити це питання", – зазначила міністр.

  Нагадаємо, з 2017 року українські студенти отримують стипендію у 1100 грн. Утім, її отримують не всі бюджетники, а лише ті, що пройдуть за рейтингом.

  Попередній матеріал
  Дебати у Нідерландах: Україні має вистачити голосів для ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС – ЗМІ
  Наступний матеріал
  На Сумщині поліцейський помер від удару блискавки
  Loading...