Гройсман прокоментував антикорупційне законодавство та судову реформу в Україні

  Прем'єр також розповів, коли варто очікувати на "справедливий та чесний суд"

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман переконаний в ефективності механізмів, які були створені в Україні для боротьби з корупцією. Про це він заявив у четвер, 30 червня, на Українській енергетичній конференції, передає "Укрінформ".

  "За попередній рік український парламент створив усе національне законодавство для ефективної боротьби з корупцією. І хочу вас запевнити, що ті механізми, які створені, є достатньо ефективними. Зараз антикорупційні органи, які утворені абсолютно незалежно, починають діяти", – зазначив Гройсман.

  Крім того, прем'єр наголосив, що завдяки реформі судової системи вже за кілька років Україна матиме справедливий та чесний суд.

  "За декілька років Україна матиме доступну систему судочинства, відкриту прозору систему, яка захищатиме права людей і встановлюватиме справедливість у нашій країні", – зауважив керівник уряду.

  Крім того, він нагадав, що кілька тижнів тому парламент ухвалив рішення, необхідні для старту масштабної реформи судової системи. За словами Гройсмана, уряд повністю підтримує відповідні зміни.

  Водночас, прем'єр додав, що корупцію, як і популізм, треба ліквідувати як явище, оскільки вони можуть негативно вплинути на майбутнє держави.

  Нагадаємо, 28 червня Гройсман розповів, як рахували ціну на газ для населення.

  Попередній матеріал
  Україна відновила вантажні перевезення залізницею через лінію розмежування
  Наступний матеріал
  Від сьогодні у Києві запрацює онлайн-сервіс таксі Uber

  Гройсман розповів, як рахували ціну на газ для населення

  Гройсман розпочав перший візит у новому статусі - вже зустрівся з Меркель

  Гройсман дав тиждень на формування правильних цін на вугілля

  Гройсман: Україні потрібен капітальний ремонт