5 канал

Гройсман дав тиждень на формування правильних цін на вугілля

  У формулі утворення ціни на вугілля є багато невідомих

  Таке на засіданні Кабінету міністрів зазначив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

  "Хвилює формула утворення ціни на вугілля, так звана формула "Роттердам плюс". Я вважаю, що в цій формулі утворення ціни на вугілля є багато невідомих. Позиція уряду має бути дуже чіткою, розібратися в цій формулі, зрозуміти, що там відбувається і зробити все для того, щоб ця формула була прозора і відповідала реальній ціні вугілля в Україні, і відповідала утворенню реальної ціни на електричну енергію", - заявив Гройсман.

  "Учора говорив на цю тему з Президентом, тому сьогодні я хотів би, щоб профільний віце-прем'єр, мінпаливенерго залучили комісію регулювання ринку електричної енергії і комунальних послуг, бо треба розібратися, як формується ціна на вугілля і який вихід є із цієї ситуації. Я вам даю тиждень на те, щоб ви внесли пропозиції, які розгляне Президент і уряд", - додав прем'єр.

  Як повідомив 5.ua прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, Україна використовує на опалення близько 45% наявного газу.

  Нагадаємо, 15 червня "Нафтогаз" озвучив рішення переходити на внутрішній ринок. Передбачені закупівлі понад 50% газу приватних компаній. Україна не закуповує газ у Російської Федерації, здійснюючи всі поставки європейськими газотранспортними шляхами. 

  Попередній матеріал
  У Криму дотла вигорів пасажирський автобус, що перевозив дітей
  Наступний матеріал
  СБУ затримала трьох терористів у зоні АТО

  За 4,5 роки Україна зможе відмовитись від імпорту газу – Міненерговугілля

  Міненерговугілля: Україна хоче відмовитися від імпорту газу