Україна відновила вантажні перевезення залізницею через лінію розмежування

  З 1 червня до 24 червня діяла конвенція, яка забороняла вантажні перевезення з України на окуповану територію Донецької залізниці

  Вантажні залізничні перевезення через лінію розмежування військового конфлікту на Донбасі відновлені з 25 червня 2016 року. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на ПАТ "Укрзалізниця" у четвер, 30 червня.

  "З 1 червня до 24 червня діяла конвенція, яка забороняла вантажні перевезення з України на окуповану територію Донецької залізниці. З 25 червня перевезення відновлені", – повідомили в компанії.

  Як зазначав раніше керівник департаменту дирекції з комерційної діяльності "ДТЕК Енерго" Дмитро Маляр, енергохолдинг ДТЕК очікує відновлення поставок вугілля марки "А" з окупованих районів Донбасу.

  "Спочатку причиною зупинки поставок був страйк залізничників на тому боці – він припинився. При цьому в ході бойових дій було пошкоджено залізничну інфраструктуру, зараз вона відновлюється. Але ситуація змінюється щодня, тому складно сказати, коли саме відновиться постачання", – сказав він.

  Раніше повідомлялося, що постачання вугілля марки "А" з окупованих районів Донбасу припинилося від початку червня через зупинку залізничного вантажопотоку на окупованій території. При цьому в кількох містах окупованої зони були організовані мітинги залізничників, на яких лунали антиукраїнські гасла й одночасно вимоги до українського уряду оплачувати роботу залізниці в окупованих районах Донбасу.

  5.ua повідомляв про наслідки обмеження пропускної спроможності залізничного перегону Комиш-Зоря – Волноваха.

  Попередній матеріал
  Sotheby's не вдалося продати найбільший у світі алмаз - не знайшлося покупця
  Наступний матеріал
  Гройсман прокоментував антикорупційне законодавство та судову реформу в Україні

  На Волині у вантажному потязі виявили 15 тис. контрабандних цигарок

  "Укрзалізниця" з 1 березня збирається підняти тарифи на вантажні перевезення

  На Південній залізниці обмежено рух вантажних потягів

  Уряд ухвалив тимчасове зупинення вантажного потоку з Кримом