Опалення
Опалення Depositphotos

Гройсман пояснив, чому в Україні різниця на тепло сягає 30-40%

  Читайте по-русски
  На підготовку до опалювального сезону уряд виділив 12,5 млрд грн

  На селекторній нараді з питань забезпечення населення централізованим теплопостачанням прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що кінцева вартість тепла і гарячої води залежить від технології виробництва тепла, мінімізації втрат, об'єктивного обліку та заходів енергозбереження. Про таке повідомляє "Укрінформ".

  "Тарифи на газ для теплокомуненерго однакові. Але коли ми дивимося про тарифи на тепло по всій країні, в нас є різниця щодо вартості тепла в різних містах. Кінцева вартість тепла і гарячої води залежить від технології виробництва тепла, мінімізації втрат, об'єктивного обліку, від заходів енергозбереження, для яких можливості рівні завдяки децентралізації", – наголосив прем'єр-міністр.

  За його словами, при однаковій ціні на газ різниця може сягати 30-40% на вартість тепла.

  "Я розумію, що різниця може бути, бо технологія виробництва тепла різна. Але питання в тому, що зробили місцеві власники теплокомуненерго? 99% ТКЕ належить муніципалітетам, місцевим органам влади", – наголосив Гройсман.

  Він також зазначив, що на підготовку до опалювального сезону уряд виділив 12,5 млрд грн.

  Нагадаємо, 30 січня 2019 року Кабмін повернув старі норми споживання газу для населення. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців не платити за завищеними платіжками, а сплачувати за фактично спожитий газ і за нормою 3,3 кубометри на українця.

  Попередній матеріал
  До полонених моряків у "Лефортово" підселили "спеціальних" співкамерників – адвокат
  Наступний матеріал
  Посол України публічно розвінчав пропагандистькі штампи австрійського політика щодо Криму