Окупований Донецьк
Окупований Донецьк 5 канал

ГПУ повідомила про підозру поплічникам терористичної "ДНР", які вчили дітей воювати

Читайте по-русски
Підозрювані керували "військовими клубами" під назвами "Спартанці" та "Амазонки" – вербували дітей віком від 5 до 18 років

Генеральна прокуратура повідомила про підозру двом поплічникам терористичної "ДНР", які під виглядом навчань тренували дітей для участі в незаконних збройних формуваннях. Про це повідомляють у прес-службі відомства.

Правоохоронці розпочали слідство у травні цього року. Приводом стало відео, де діти марширують у військовій формі незаконних збройних формувань, збирають та розбирають автомат. Хлопчиків та дівчат також вчили стріляти та встановлювати розтяжки.

Правоохоронці з'ясували, що підозрювані керували військовими клубами "Спартанці" та "Амазонки", які діють на території ОРДО. Вони вербували дітей віком від 5 до 18 років, ідеологічно налаштовували їх до участі у військових діях і терористичній діяльності проти сил АТО й ООС.

У ГПУ наголошують, що такими діями підозрювані порушили не лише українське законодавство, а й міжнародні конвенції про заборону участі дітей у збройних конфліктах.

Нагадаємо, нещодавно із в'язниці за "законом Савченко" вийшов терорист, причетний до збиття Boeing рейсу МН17.

Попередній матеріал
Російські війська 10 разів порушили режим тиші, поранений український військовий – штаб ООС
Наступний матеріал
Терористи з пов'язками СЦКК з'явилися біля Станиці – ОБСЄ
Loading...