Павло Кириленко
Павло Кириленко фото із соцмереж

Брат нового голови ОДА Донеччини є в базі "Миротворця" через співпрацю з "ДНР" – Кабакаєв

  Читайте по-русски
  Будучи працівником СБУ, Євген Кириленко перейшов до так званої "МБД ДНР", якою керує ФСБ

  Брат голови ОДА Донеччини Павла Кириленка, якого вчора призначив президент Володимир Зеленський, перейшов працювати до "силової структури" так званої "ДНР". Про це повідомив журналіст Семен Кабакаєв у своєму Facebook.

  "Сьогодні (5 липня – 5.UA) президент призначив головою Донецької ОДА Павла Кириленка. Його рідний брат - нині чинний працівник так званої МДБ ДНР. Інформація підтвердилась. В МДБ перейшли колишні працівники СБУ які зрадили, трохи набрали цивільних та у більшості там керує ФСБ", - йдеться в повідомленні.

  Кабакаєв нагадує, що "саме МДБ протягом цих років вишукувало патріотів та катували на підвалах, саме МДБ відповідає за обмін полоненими та заручниками. Саме з МДБ працює Медведчук".

  "Хочу всім нагадати, що загинуло понад 13 тис. людей. Понад 33 тисяч жертв. Півтора мільйона переселенців. А нова влада ручкається з окупантом та призначає їх людей на керівні посади. Думаю нас очікують нові "харківські угоди", - додав журналіст.

  Сам президент Володимир Зеленський вчора заявляв, що сам Павло Кириленко зі своїм братом "не розмовляє через політичні розбіжності".

  Довідково: Павло Кириленко народився у 1986 році, уродженець Донеччини. Отримав освіту за спеціальністю "Правознавство" у Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого. З 2008 року працює в органах прокуратури. Підполковник юстиції. Наказом генпрокурора призначений військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону 22 вересня 2017 року.

  Попередній матеріал
  Головою Закарпатської ОДА став місцевий підприємець Ігор Бондаренко
  Наступний матеріал
  Дострокові вибори: ЦВК оскаржила рішення суду про пережеребкування
  Loading...

  Президент призначив нового голову ОДА Донеччини: які виклики перед ним стоять

  Президент звільнив голів Дніпропетровської та Кіровоградської ОДА

  Зеленський призначив ще двох тимчасових голів ОДА: що відомо

  Нові кадрові зміни Зеленського: президент звільнив 15 керівників ОДА та пропонує Пристайка на посаду чільника МЗС

  "Окрім пустоти, нічого не бачу": Москаль назвав перемогу Зеленського "політичним грипом" і пішов у відставку

  Ще один голова ОДА зібрався у відставку