Російські найманці, бойовики, окупанти

Готуються до нових боїв: окупанти взялися поповнювати запаси донорської крові

  Російська окупаційна адміністрація під виглядом перевірки заборгованості місцевих мешканців за комунальні послуги приховано проводить перепис населення

  Речник Міноборони Олександр Мотузяник під час брифінгу з посиланням на розвідку заявив, що російсько-окупаційне командування посилює підготовку з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ до активізації бойових дій та активно поповнює запаси донорської крові. Про таке повідомили на сайті МОУ.

  "З 1 березня розпочато відкликання особового складу з відпусток та заборонено на невизначений термін їх звільнення з розташування частин. При цьому, зросла інтенсивність поповнення передових підрозділів боєприпасами, інженерним та іншим майном", – наголосив речник.

  Він додав, що у медичних закладах на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей активізовано заходи з поповнення запасів крові. Так, протягом минулого тижня для здачі донорської крові було залучено військовослужбовців російських окупаційних військ та у примусовому порядку працівників так званих "державних" установ і студентів навчальних закладів.

  Також стало відомо, що російська окупаційна адміністрація під виглядом перевірки заборгованості місцевих мешканців за комунальні послуги приховано проводить перепис населення для уточнення мобілізаційних резервів, повідомив речник Міноборони.

  Попередній матеріал
  Коли має завершитися формування всіх ОТГ – у Кабміні назвали крайній термін
  Наступний матеріал
  Гройсман пояснив, чому Україна поки що не може знизити вартість газу