5 канал

Гопко прокоментувала ефективність можливого введення візового режиму з РФ

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко прокоментувала ефективність можливого введення візового режиму України із Російською Федерацією

"Було засідання спікера із керівниками фракцій для того, щоб проговорювати, які інші ефективні заходи можуть бути для того, щоб стримувати Російську Федерацію. Чи буде політична воля і чи вистачить голосів, поки що це питання обговорюється", – зазначила Гопко.

"Я можу сказати, що російська агентура може потрапити в Україну і з білоруської сторони, якщо буде питання потреби. Тому, я б не сказала, що візовий режим з Росією є реально ефективним кроком для того, щоб не пускати, і що це є той інструмент, який допоможе уникнути перетин кордону російською агентурою. Вони настільки продумані, вони можуть заїхати з різних сторін, з різними паспортами. Це питання до ефективності, до здатності нашої Служби безпеки, співпрацюючи із представниками країн-членів НАТО, маючи двосторонні угоди. Тобто мені здається, що ось тут потрібно налагодити більш ефективну співпрацю нашої розвідки з розвідками інших країн, які мають бази цих російських агентів, диверсантів, які працюють для втілення російських підривних питань", – наголосила вона.

Повну версію розмови із Ганною Гопко дивіться у відео:

Попередній матеріал
Ворог змінив тактику на фронті: цілять у житлові квартали - експерт
Наступний матеріал
Хто проводив в останню путь Блаженнішого Любомира Гузара – відео
Loading...

Росія провела раптову перевірку військ біля кордонів України

Матіос розповів, що дало РФ підстави вводити війська в Україну

Україна не буде подавати нові позови до ЄСПЛ проти Росії: стало відомо чому

"Питання не просто назріло, а перезріло": Турчинов наголосив на необхідності візового режиму з Росією

Росія створює на Донбасі заморожений конфлікт, та порівняння з Придністров'ям некоректні – Кучма

Макрон: У мене з Путіним буде вимогливий діалог